Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy félénk fiúnak milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy félénk fiúnak milyen esélyei vannak a szebb, aranyosabb lányoknál? :$

Figyelt kérdés
2012. febr. 23. 22:48
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
És mi lenne, ha legyőznéd?
2012. febr. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:

A félénkséget? :O

Az nem olyan egyszerű, félek tőle :$ :| :D

Pedig am, nem vok olyan beszari, sőt, sztem egész érdekes vagyok :$ :)

2012. febr. 23. 23:17
 13/44 anonim ***** válasza:
Ez nem szorongás inkább?
2012. febr. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:

Csak neeem :O :(

De egy aranyos csaj segíthetne kideríteni? ;) :D

2012. febr. 23. 23:25
 15/44 anonim ***** válasza:
Van esélyed! Nekem előző barátom szintén ilyen kis félénkecske tipus volt és hát egy buliban bemutattak minket egymásnak,aztán dumáltunk és 3 éves kapcsolat lett belőle:)
2012. febr. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:

Dejó :$ :)

Köszi, és direkt ezért/emiatt lettetek bemutatva egymásnak? Te is félénk voltál? Bár gondolom nem mert akk nem lett volna könnyű elkezdeni dumálgatni. :O :D

2012. febr. 25. 20:43
 17/44 anonim ***** válasza:
Persze nem pont ezért mutattak be minket egymásnak,hogy nah akkor Ti gyertek össze,véletlen volt,meg volt a kölcsönös szimpátia:D Én se vagyok valami kirivó,beszédes csaj, aki csak úgy leáll akárkivel felhőtlenül dumálni.De ment magától minden.Hozzáteszem mindkettőnknek ez volt az első kapcsolata,szóval emiatt a plussz félelem is megvolt, de látod nem lehetetlen(én vagyok a példa rá) :D
2012. febr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:

Köszi, h elmesélted :)

Am én csak az elején vagyok ilyen, utánna "feloldódok", sőt... :D

2012. febr. 26. 18:56
 19/44 anonim ***** válasza:

En is felenk lany vagyok, illetve hat igyekszem legyozni a felelmeim. Erre amugy az a jo modszer, hogyha pl nem mert irnj neki, vagy felhivni, vagy elhivni valahova, akkor csakazert is megteszed. Nem egyszeru, de ezzel lehet nagyon sokat fejlodni. Allj ugy hozza, hogy veszteni valod igazabol nincsen, mert ha nem kezdemenyezel semmit, akkor ugysem lesz semmi, ha esetleg te nem vagy szimpatikus, akkor sem lesz semmi, tehat igazsag szerint akar meg is probalhatod, mivel nem mulik rajta semmi. Ha meg bejossz neki, akkor meg az csak igy fog kiderulni.


Amugy megertem a problemadat, mert en meg annak a fiunak sem mertem szolni, akirol tudom, hogy tetszem neki. Nagyon sok ragodas, mire osszeszedem magam. De erdemes!

2012. febr. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Am nemtom miért vagyok ilyen, ráadásul csak az első pár napban, mert am meg eléggé felszabadult vagyok, sőőőt, akik ismernek kb el se hiszik rólam h ilyen lennék :S :$

Aki meg így elsőre megismer, utánna meg csodálkozik h milyen is vagyok valójában :D

2012. febr. 28. 21:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!