Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Biztosan sokan írtak már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztosan sokan írtak már emiatt, de mit kell tennem ahhoz, hogy végre eltudjam felejteni a páromat? 3 éve voltunk együtt, és most szakítottunk. Esetleg valami tipp, "ellenszer", hogy ne érezzem magam ilyen rosszul.

Figyelt kérdés
2012. febr. 24. 23:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Sajnos heti öt napban napi 8 órát mindenképpen együtt töltünk. És sajnos az volt az ok, hogy én voltam a hülye. Sosem fogom megbocsájtani magamnak :(
2012. febr. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Hát azt nem mondta senki, hogy egyszerű lesz erősnek maradni. Nagyon sajnállak téged is. De amíg látod, addig nem lesz jobb. Én csak képeken nézegetem, de olyan ez mintha ki tépné a szívem a mellkasomból, és a fájdalom nem múlik el. A legrosszabb pedig a vigasztalhatatlanság. :( Talán tényleg el kéne foglalnunk magunkat valami mással.
2012. febr. 25. 09:30
 13/16 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy egyébként? És mennyi idősen kezdtétek a kapcsolatot?
2012. febr. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
sikerült jobban lenned?
2012. máj. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Olvass idevágó könyveket, pl. Mars és Vénusz ujrakezdi... Van köztük sok nagyon jó, kötetnyi tanáccsal és magadat is fejlesztheted, tanulhatsz belőle. Én computerezek, játék, programozás, meg Net. Ja és gitár. A piától csak lepusztulsz, de persze módjával...
2012. aug. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
közhely, de foglald le magad! Én mióta munkába álltam, főzök, takarítok semmi időm ezen rágódni. Tök fontosnak érzem magam és nem is hiányzik annyira, nem is lenne rá időm
2012. aug. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!