Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak kivancsi vagyok a velemen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak kivancsi vagyok a velemenyetekre! ezt az uzenetet egy srac irta egy lanynak. szerintetek mit erez/erzett a lany irant?

Figyelt kérdés

Utolso uzenet :(

Hat kicsinyussz...eljott ez a pillanat is amikor bucsuznunk kell egymastol.szerettem volna ha ez soha nem jon el :(

Tudnod kell h a vilagon soha nem szerettem igy senkit mint Teged :( minden rosszert BOCSANATOT KEREK!es ami szepet kaptam toled csak megkoszonni tudom!!volt nagyon sok szep pillanat amiket ateltem VELED!Ezeket SOHA NEM FELEDEM!Eletem egyik legszebb es legboldogabb pillanatai voltak!Szerettem volna még ezerszer vagy millioszor atelni, de sajnos egyikonk sem erez annyi erot magaban h folytassa.ki ezert , ki azert... :'(

De a szivemben OROKKE elsz es soha nem feledem az arcod.Annyira remenykedtem mindiiiig... :'(

Minden pillanatban Te jartal a fejemben... :(

De azert koszonom h a szivemet igy felelesztetted, mert nem gondoltam volna h még igy tudok szeretni valakit ;)

Kicsinyusszancs! :'(

Soha ne felejts el, mert orokke szeretnek a szived melyen elni!! :'(

Nagyon nagyon SZERETTELEK!Te voltal a mindenem, az en KISNYUSZIM!Bogok :'''((((

Az ajtom mindig nyitva all elotted, tortenjen barmi , ha kell es tudok akkor melletted allok :(

Vigyazz magadra! A pasikkal ovatosan :'(

SZIA SZERELMEM :'''''''(((((((((((


2012. febr. 25. 03:59
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem a srác egy p*cs, fatökű kb ezt üzeni a csajnak: lúzer vagyok hozzád ne válassz engem, levágom a farkam, nem avgyok eléggé férfi stb. ez még ha csaj írta volna akkor is gáz lenne:D
2012. febr. 25. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Mintapolgár válasza:
100%

Szerintem jött egy másik lány akit megszeretett.

Az üzi azért ilyen mert nem akarta megbántani a lányt (bár lehet egy szakító üzi bármilyen szépen megfogalmazva az a másik félnek rosszul esik),a másik dolog,hogy fenntartja a lehetőséget ha az új barátnő nem jön össze.

SZERINTEM

2012. febr. 25. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem tudom mit érzett, mivel nem tisztelte meg a csajt azzal, hogy ezt élőben mondja neki. ez a net, beírsz ötmillió :'(((((((( jelet, aztán azt hiszik, hogy nagyon romantikus vagy, és ez így elég szánalmas, akkor is, ha a fiú érzései valódiak.
2012. febr. 25. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mellesleg szeretem a romantikát (is), de ettől hányingert kapnék.
2012. febr. 25. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
amúgy élőben is megbeszélték.csak utána még ezt küldte :)
2012. febr. 25. 04:53
 6/9 anonim ***** válasza:
na küszködve elolvastam mégegyszer, ez egy hülye, biztos nagyon szeretheti a kisnyusszancskáját, ha az a kifogás, hogy nem érez magában elég erőt arra, hogy folytassa. meg hát a lánynak is pont a további nyálas üzenetekre van szüksége az élőben elbúcsuzás után..
2012. febr. 25. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

:))

annyit kell tudni róluk h külső ok miatt kellett szakitaniuk.gyakorlatilag bújkálniuk kellett mindenki elől.csak 1-2ember tudott róluk.és nem volt egyikse házas még mielőtt erre gondolnátok :)

2012. febr. 25. 05:10
 8/9 A kérdező kommentje:
ja és közösen döntöttek így :/
2012. febr. 25. 05:17
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha szóban már szakítottak, akkor semmi értelme a sebeket szaggatni ilyen levéllel, de hát Kicsinyussz így járt. Fel a fejjel.


Kicsinyussznak lesz majd új Nagynyussza és Nagynyussznak meg másik Kicsinyussza, és nem feledik majd, még 20 év múlva sem, hogy volt egyszer nekik egy első Nyussz.


Az élet már csak ilyen nyasszantós.

2012. febr. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!