Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem találom a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találom a párom?

Figyelt kérdés

Már régóta keresem azt a lányt, akivel igazán öröm minden együtt töltött perc, akiért érdemes igazán élnem és úgy tűnt meg is találtam nem is olyan rég, de mint kiderült Ő nem érez irántam úgy. :(


Vajon tényleg van olyna lány, aki engem is igazán tudna szeretni és én is Őt viszont, vagy túl sokat álmodozok.


Nincsenek pedig nagy igényeim külsőre, sokkal fontosabb a belső, a jellem, ez a lány is először jellemre fogott meg, nem is láttam hogy is néz ki két hétig, de már a levelezések alatt tudtam, hogy Ő kell nekem.


De most ismét egyedül vagyok, nincs már Ő nekem, másba lett szerelmes. :(


Nagyon fáj, hogy elvesztettem, nem hiszem, hogy fogok még egy ilyen lányt találni, pedig annyi szeretet van bennem, amit még ki sem tudtam normálisan mutatni felé. :(


2012. febr. 25. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Interneten máshogy jönnek át a gondoaltok, érzelmek, főleg te vagy nagyon sebezhető sajnos, aki nagyon el akar hinni valamit és bemesél magának dolgokat.

Élőben próbálkozz szerintem. Az internet egy más világ.

2012. febr. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én pl. tök más vagyok a valóságban, mint interneten.

A smilek meg becsapósak nagyon és egyéb cuccok.

2012. febr. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szépek a lányok, egyet majd megtalálsz
2012. febr. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem rossz dolog az internet, mert kezdeményezni, meg ismertséget elkezdeni könnyebb mint élőben. Nem feszeng annyira az ember, meg lehet nézni, hogy van-e valami alaphang. Viszont ezek után illene minél többször találkozni, mert szemtől szemben derül ki, hogy milyen is a másik valójánan (szemkontaktus), vonzódtok-e egymáshoz stb. Elhiszem, hogy fontos számodra a belső, de attól még vonzalom is kell.
2012. febr. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Az a kérdés,hogy mennyi idős vagy?

Fiatalon ha sok rossz tapasztalatot élsz át,akkor az mély nyomot hagy.

Akár egész életükre maradnak emberek egyedül emiatt.

2012. febr. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
tisztára józsef atiilás a dolog.("Nagyon fáj, hogy elvesztettem, nem hiszem, hogy fogok még egy ilyen lányt találni, pedig annyi szeretet van bennem, amit még ki sem tudtam normálisan mutatni felé. :("-->meg sugom nem volt mit elvesztened mert még meg se szerezted magadnak)
2012. febr. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!