Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan gyozzem le a féltékenys...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan gyozzem le a féltékenységet, a kételkedést?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a barátom szeret engem( viselkedése, tettei..) de néha mégis féltékeny vagyok, kételkedek....kicsi semmiségbol képes vagyok nagy dolgot csinalni s ezért veszekedunk néha, de utánna nagyon megbánom!! Hogyan tegyek túl a kételkedésen?
2012. febr. 25. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy "módszer" van rá: idővel felnősz majd. Vagy nem. Olyanok is vannak, akik életük végéig keserítik a hiszivel és féltékenységgel a társukat.
2012. febr. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ennek egyetlen oka van ha a barátod nem ad okot rá. te magad!ugyanis önbizalomhiányos vagy, nem bizol magadban, nem érzed azt hogy te elég vagy neki. és emiatt vagy féltékeny. elöbb magadat kell legyöznöd.ha nem vagy képes változtatni rámegy a kapcsolatod. tapasztalat!
2012. febr. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!