Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Válaszolnátok? Miért csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válaszolnátok? Miért csinálja ezt velem? Mire gondolnál ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Négy napja el akart hagyni a barátnőm,rá két napra beszéltünk telefonon és megbeszéltük hogy ad még egy esélyt a dolognak,ma már szexi képeket küldözget magáról,nem tudom hirtelen hova tenni a dolgot,örülök neki,csak fura hogy pár napja el akart hagyni és most meg szexi képeket küldözget.Mire véljem ezt?Megbánta azt hogy el akar hagyni és így próbálja honorálni esetleg?Te mire gondolnál ebben az esetben?

Bocsi hogy ide írtam,de felnőtt emberek értelmes válaszára lennék kíváncsi.köszi


2012. febr. 25. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy el volt laposodva a kapcsolatotok és most így próbálja feldobni!
2012. febr. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy "megbánásból" küldözgetné a képeket. Lehet inkább így jelez, hogy tüzet akar vinni a kapcsolatotokba. Miért akart elhagyni?
2012. febr. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

ma 16:01


hát laposnak éppen nem volt nevezhető,én is elég tüzes természet vagyok és ő is,azért akart elhagyni mert nincs munkám 5 hónapja és nem hitte el nekem hogy nem a tökömet verem hanem keresem a munkát,csak éppen nem jön össze és nem az én hibámból,és azt gondolta hogy ilyen nem létezik hogy olyan nehéz munkát találni.azt hozzá tenném hogy a napjaim ennek ellenére nem abból állnak hogy itthon fekszek és bámulom a tévét,minden nap elindulok munkát keresni akár még más városokba is.nem hiszi el nekem vagy nem hitt el hogy ilyen nehéz találni,megunta és kiakart dobni.

2012. febr. 25. 16:05
 4/10 anonim ***** válasza:
Biztos rossz napja volt, olyankor mondhat nagy hülyeséget az ember. Nekem úgy tűnik, hogy most minden oké.
2012. febr. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzőkkel. Valószínűleg azért akart elhagyni, mert ellaposodott a kapcsolat. Ugyanúgy biztos nem akarja folytatni, csak ha sikerül visszahozni a tüzet, és most így próbálja. Kezdd el dicsérni, udvarolj, bókolj neki! Ezt várja!
2012. febr. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

ma 16:06


nem hinném hogy az volt a baja,mindig udvarlok neki és bókolok neki,mindig éreztetem vele hogy nekem ő a tökéletes és senki más nem kell.Imádom őt!Ezt ő is tudja nagyon jól!

2012. febr. 25. 16:08
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor passz.
2012. febr. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak próbára akart tenni, hogy valóban szereted-e.

Vagy pedig talált egy másik pasit, csak nem jött össze neki.

Most újra meg akar hóditani téged!

Mindent lehet ilyenkor irni, a fene se tudja!

2012. febr. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

ma 16:29


Na most amiket ide leírtál az mind végig futott a fejemen nekem is.

2012. febr. 25. 16:33
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha megkérdeznéd tőle? Mondd, hogy jól esik, de nem érted, már máskor nem szokott ilyet csinálni...
2012. febr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!