Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok megbízni benne azóta. Elidegenedek tőle?

Figyelt kérdés

A párommal 2 éve vagyunk együtt, együtt is élünk. Mégis mostanában valami nem stimmel velem. Volt egy bakija ami miatt már nem tudok benne megbízni...


Pár hónapja párom kint dolgozott külföldön. Én kimentem hozzá egy hétre, majd mikor eljöttem tőle, felhívott hogy most beszélt xy-al (egy csajjal akit már 5 éve nem látott, és régen odáig volt érte.Képei is voltak róla a gépén). Elmesélte hogy miről beszéltek, és nagyon izgatottnak tűnt. Én ekkor hazafelé tartottam a buszon.

Hozzáteszem hogy az üzenetet amit beszélt a lánnyal, kitörölte. És ez az amit nem értek. Hogy vajon mért?


Most októberben ismét beszélt ezzel a lánnyal. A lányra semmi rosszat nem tudok mondnai mert nem adta a pasim alá a lovat. Lényeg hogy szakított a pasijával és a párom ilyeneket írt neki hogy "simán be tudnálak fűzni." aztán gyorsan hozzátette, hogy csak viccelt. Dicsérte hogy 10 újjára 10 pasit kaphatna. Mondta neki hogy nagyon szeret vele beszélgetni, de mivel velem is kevés időt tud együtt lenni ezért furán venné ki magát hogy másik csajjal beszélget este miközben ott vagyok. Megbeszélték, hogy ha együtt fent vannak valahol akkor majd párom ír rá a csajra, nehogy én féltékeny legyek. "csókollak"-al köszönt el tőle a párom aztán kijavította hogy "csókoltatlak akartam írni".


Természetesen ezt is kitörölte. Úgy bukkantam rá egész véletlenül.Megkérte nézzem meg az üzeneteit, én pedig rámentem az archiváltra is. Ott volt ez a törölt üzenet (legalábbis ő azt hitte törölte).


Mikor kérdőre vontam ő nem értette minek fújom fel a dolgot...

Ez mellett sokszor piszkálódik (persze csak poénból) hogy "nagy seggű" meg "pocakos". Könyörgöm, ennél vékonyabb nem is lehetnék, mindneki irigyli az alakomat ő pedig a 10 gramm zsíromat is kifogásolja. Ezek miatt egyre rosszabb kedvem van. És nem veszi észre. Ő viccnek szánja, ezt mondja sokszor is hogy csak vicc, de nem veszi észre hogy ahogy csökkenti az egómat(és a hangulatomat) úgy növeli a féltékenységemet.

Mert ha nem bízok magamban, nem bízok benne sem.


ráadásul tényleg ki van nyalva a s.ge is. Kényeztetem minden hogyan. A pasik szerintem összetennék a két kezüket ha a párjuk így gondoskodna róluk, és mintha ő ezt nem venné észre...


Azóta folyamatosan nézem titokban a facebook-ját. Ellenőrzöm, keresem hátha van hiba....


Mi ez? Mi történik velem? és mi a megoldás?


Szeretni szeret, és azon siránkozik hogy én őt nem szeretem. De ennél jobban már fizikai képtelenség kimutatni. Úgy érzem hogy mindent megteszek és még utána is csak a nyivákolást kapom hogy "nem is szeretsz".

Elegem van.


22/L


2012. febr. 25. 16:25
 1/1 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Mint látom eléggé "komolytalan" problémákkal küszködsz,amely téged érzelmileg túlságosan irritál. Nem oly sok fizikai tapasztalatom van eme dolgok sokaságában,de véleményemet megtudhatod:

Úgy vélem, hogy nincs értelme aggódnod,ha teljesen biztos vagy benne,hogy a párod szeret,kíván,s "odateszi" magát amikor szükséged van rá. Ennek fejében kissé sem érti személyem sem,hogy miért vonul mentálisan más területekre, s nem a te általad fenntartott érzelmi tengerben úszkál. Véleményem szerint ne játssz Sherlock Holmes játékot, hiszen csak az energiád, az eddig felépített szerelmed, és az időd döntöd romokba. Normálisnak találom,hogy kissé megrettensz, amikor a féltékenység fellép. De mégis azt gondolom,hogy ne térj érdektelen területekre! Ne pocsékold el a magad jókedvét! Te is csak lány vagy - bizonyára egy helyes lány -, s a a párod szarkasztikus megjegyzéseit nem tűröd el,de valószínűleg ez így reális és ésszerű. Jómagam is csak férfi,de azon perspektíva helyzetben éldegélek,hogy ne mindig a lány legyen az, aki megtesz mindent még akkor is,amikor épp a társa nem érdemli meg! Légy markáns,s ne hagyd,hogy efféle gúnyosságok, félreértések ingataggá tegyék személyed!

Egyébként valószínűleg a párod szenved önbizalomhiányban,ha azt képtelen megérteni/elfogadni,hogy oda vagy érte és szereted. Ezt bizonygatni sosem érdemes,hiszen majd talán az idő elfogadtatja vele.

A "kényeztetés" téma pedig sajnos nem sorolható ide az érzelmek részbe,hiszen az ember akkor lelkiismeretére nem hallgatva létezik!

Azt tanácsolom,hogy beszélgess vele erről többet, de semmiáron ne manipuláld negatív irányba saját magad! :-)

2012. febr. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!