Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért nem tudok megbizni benne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem tudok megbizni benne?

Figyelt kérdés
Eddig minden párkapcsolatomban csalódtam.Mindig biztam és mi lett a vége?Csak sirás.22 vagyok és van egy 1,5 éves kisfiam. A párommal 7 hónapja vagyunk együtt.Elfogadott engem a fiammal együtt.Születésnapomkor megkérte a kezem. Ha azt mondja hogy szeret akkor mindig azt hiszem hogy csak szórakozik,meg amikor megsimogat vagy bújni akar azt hiszem hogy csak kiakar használni és eltaszitom magamtól.Ebből vannak a veszekedéseink. Mindig arra kér hogy szeressem és hogy legyek hozzá kedves mert neki erre van szüksége. Most nagyon félek hogy elveszitem mert most hétvégén 3 napra haza fog menni mert már lassan 8 hónapja nem volt otthon.Nagyon messze lakunk az otthonától kb olyan 300km.Most hétvégén hazamegy az egyik haverja viszi el kocsival.Amikor mondtam neki hogy én is szeretnék vele menni akkor azt mondta hogy én ne menjek mert nem akarja hallani ahogy én veszekszek a haverjával. Persze nagyon rosszul esett de tiszteletben tartottam.Ebből is azt szűrtem le hogy a haverja fontosabb mint én de akkor mért velem lakik és mért nem a haverjával?Olyan gondolatok kavarognak a fejemben hogy mikor hazamegy mi van akkor hogy ha találkozik olyan lánnyal aki ki akar majd vele kezdeni,szerintem nem is fog majd rám gondolni és szerintem még a gyűrűjét is le fogja venni.mit tegyek?
2012. jan. 30. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Látszik, hogy kezd telelenni a hócipője azzal, hogy hisztizel (nem tudod szeretni), ez nagy probléma, sőt szerintem nagyon örülnöd kéne h gyerekkel a nyakadon (bocs) de találtál magadnak pasit (én tuti szóba se állnék Veled).

Szerintem azért parázol, mert az előző pasid is átbaszott, de azt vedd észre kérlek, hogy annak már semmi köze a mostanihoz. Jobban teszed ha mihamarabb megjavulsz!

2012. jan. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kérd szakember segítségét, komolyan. görcsös vagy és tévképzeteket gyártasz, így soha nem lesz egy normális kapcsolatod sem, mert hosszú távon senki nem fogja ezt elviselni. nem bántásból mondom.
2012. jan. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ideje lenne továbblépned és nem az előző kapcsolatodban összevakart kínok fájdalmát a jelenlegi pasidon megbosszulni. Mindennek van határa, a pasi is türelmes egy ideig, de van egy pont amikor azt mondja, hogy nekem ebből ennyi elég.

Nem akarlak kétségbe ejteni, komolyan beszélgessetek el.

2012. jan. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mért vagytok róla ennyire meggyőződve hogy ő nem olyan mint a többi?
2012. jan. 30. 14:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Hihetetlen, hogy 8 hónap után hazamegy hétvégére a szüleihez, és nem akarja hogy a 300 km-es utat végigzötykölődd a gyerekeddel. Tiszta nem normális a pali szerintem is. De te se :)
2012. jan. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem elképesztően hálásnak kéne lenned. És sokkal megértőbbnek.

Az, hogy nem akarja, h összevesszél a barátjával: NAGYON GÁZ. NEKED.

Nem a barátját szereti jobban nálad (7 hónap után megkérte a kezed!!!), egyszerűen annyira elege van a hisztijeidből, hogy nem szeretné h megbánts vele másokat.


Szedd össze magad, és kérj tőle bocsánatot, és kezd el elhinni: igenis szeret téged.


Neked csak el kéne fogadnod.



23F

2012. jan. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!