Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért teszi ezt? Talán úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi ezt? Talán úgy érzi, hogy én nem szeretem eléggé? Vagy gyerekes és azért? (14)

Figyelt kérdés
A barátommal kb 1 hónapja vagyunk együtt.Néha-néha szokott azzal poénkodni,hogy "szakítok veled,nem szeretlek",de persze én is és ő is tudjuk,hogy ezt csak tényleg viccből mondja,utána ő is nevet rajta,mondja h nem komoly.Szeretjük egymást,szokszor vagyunk együtt.
2009. jún. 6. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

kérdésben a válasz...mert gyerekek vagytok...


20/L

2009. jún. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
vagy talán ő nem szeret eléggé? :S *_*
2009. jún. 6. 20:34
 3/5 A kérdező kommentje:
hátköszi.biztos te is voltál 14 éves!
2009. jún. 6. 20:34
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

tudod, 14évesen 1hónapnyi "járás" után marhára nem tudjátok még mi az az igazi szerelem...igen voltam 14éves ,pontosan azért írtam amit írtam, mikor már te is 20 leszel ét fogod látni, majd jókat nevetsz rajta, te kérdeztél én válaszoltam...20 évesen egy 4 éves kapcsolatban élve tudom mit jelent szeretni, és tudom mi a különbség a 14éves kori érzelmeim meg a mostani között...14évesen gyerek voltam, te is az vagy...ha nem tudod elfogadni az idősebbek válaszát akkor ne gyere ide kérdezni...ennyi...


20/L

2009. jún. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen a "választ",aranyos vagy.de valahogy nem KIOKTATÁST kértem.na mind1
2009. jún. 6. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!