Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segitenétek mit tegyek? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitenétek mit tegyek? Ez annyira gyerekes. Tudom de én tényleg szeretem amióta ismerem.

Figyelt kérdés
szóval van egy fiú...külön osztályba járunk ..amióta megláttam teljesen oda vagyok érte...és a stilusunk is ugyanaz a kedvenc eggyütteseink stb...és tudom h ő is "szeret" vmennyire...jartam az osztályukban és kaptam egy ceruzát a padja alatt és rólam volt szó rajta...egy haverjával beszéltek az o irasat felismeruk szoval megkerdeztuk ezt a haverjat h vele irta e és mondta h igen meg sokat beszél rólam...nagyobb fiúk sokszor állitanak le h nem e akarom megismerni őket h nem e járnek velük...a bnőim szerint tiszta hülye vagyok és mit meg nem tennének érte h olyan fiuk szólitgassák őket de én őt szeretem amióta megláttam nem tudom elfelejteni...van h szemezgetünk de nem csinál/mond semmit utána...(mellesleg fél évvel kissebb nállam de egy évfolyamba járunk csak ő B s én meg C s) a barátnőim szerint ronda de engem teljesen levesz a lábamról...egyszerűen szeretem...tudom h azthiszitek h gyerek álom ...de úgy érzem most ez nem az...soha senki iránt nem éreztem igy pedig volt még fiúm...egyikünk se mondd semmit a másiknak köszönünk ...és annyi volt egy kis felhajtás mikor néhányan megtudták körbeordibálták én meg féltem h emiatt már nem lesz semmi és még mindig félek ...kérlek segitsetek...am holnaputan leszek 14 és lány
2011. júl. 9. 19:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
hát... ha nem lép valamit akkor nyilván nem akar semmit...
2011. júl. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
hát nagyon félénk engem meg pont ez fog meg benne...h ő az egyik legjobb fej srác legalábbis syerintem mert ismerem a stilusat meg ahogy beszél másokkal de nem menőzik és nem néz le mindenkit...nekem nagyon bejön...az egyetlen ami volt és nagyon cuki volt tőle...h mentem és kérdztem h valaki bent van e és ott áltam az ajtóban és ő a haverjának nagy hangodan hogy jejj beszéltem .....val szóval velem...és a haverja meg mondta h gratulál...és h hallgasson mert látja a cipom a hata mogott...szóval nem tudom de köszi az őszinte választ
2011. júl. 9. 19:58
 3/25 A kérdező kommentje:
Am végül kijött rámmosolygott és azt mondta h elemnt valahova akit kerestem de menjek vissza jövő szüneten és majd megint megnézi nekem és én vissza is mentem...csak sajnos akkor pont kijött akit kerestem akkor és az furi lett volna h megint beszéljek vele is pedig ott várt az ajtónál ki se ment focizni a többiekkel
2011. júl. 9. 20:00
 4/25 anonim ***** válasza:
elösször is.. te mennyi esélyt látsz rá?
2011. júl. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

ma 19:58

Ne haragudj, te tanulj meg fogalmazni, katasztrofális.

2011. júl. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
bocsi csak szörnyű izgatott vagyok...am megyei fogalmazás versenyt nyertem szóval tudni tudok...és hát igen én bizom benne hogy lehet köztünk valami
2011. júl. 9. 20:11
 7/25 anonim ***** válasza:
te látod a körülményeket, onnan naggyából lehet konkrét választ adni arra amit kérdeztem
2011. júl. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Erre minden helyzetben figyelni kell, már csak azért is, hogy megértsék a mondandód. Nem szaladunk el, itt lesz a kérdésed később is.
2011. júl. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
:)Köszönöm a tippet...Esetleg sikerült megértened és segitenél vagy tovább foglalkozol azzal hogy felfedezdd a helyesirási és fogalmazási hibáimat?
2011. júl. 9. 20:24
 10/25 anonim ***** válasza:
ahhoz hogy segíthessünk, neked is kell segítened, minnél több infot kéne adnod és nem telis tele hibával
2011. júl. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!