Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban élők, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élők, vagy akik töltöttek már legalább egy éjszakát az ellenkező neművel?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy ti mennyire tartjátok cikinek, ha halljátok a partner "emésztését"? Arra gondolok, hogy nekem például amikor lefekszem mindig elkezd "korogni" a hasam, pedig nem vagyok se éhes és nem kell wc-re sem mennem, csak úgy "mozog" magának. Valakivel történt már ilyen? nem lesz ez így gáz egy ott alvásnál? illetve lehet ez ellen tenni valamit?

Értelmes válaszokat légyszíves!

Előre is köszönöm!


2012. febr. 25. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ezek természetes dolgok, miért lenne ez ciki?

Semmi baj nincs vele..

2012. febr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

:D Téged komolyan ez aggaszt?

Annyira nem érdekel senkit :)

2012. febr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem lesz gáz. Tök normális.
2012. febr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

jajj, miért lenne ez gáz? mindenkinek korog a gyomra, az enyém például nagyon. vagy mosolygunk egyet rajta vagy semmi

de ha már fél órája csinálja akkor megsimogatja és közli vele, hogy "mostmár alvás legyen" :D

mennyi idős vagy?

ne aggódj elfognak múlni ezek a furcsa félelmeid...:)

2012. febr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az előbb egy csaj lefingotta a barátját pár kérdéssel lejjebb, na az már cikibb.
2012. febr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok és igen ez aggaszt, mert amikor barátnőkkel aludtam, vagy máshol volt ilyen ottalvós buli, ott mindig szivattak ezzel és folyamatosan kérdezgették, hogy éhes vagyok-e, vagy mégis mi bajom van??!! szóval úgy nem alaptalan a félelmem és nekem is elég sokáig szokta csinálni.
2012. febr. 25. 21:54
 7/11 anonim ***** válasza:

nem ciki nyugi :)


21/f

2012. febr. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha ahhoz eleg komoly es mely a kapcsolatotok, hogy egyutt aludjatok, akkor egy ilyen megbeszelese, ill. megertese nem kene, h problemat okozzon.
2012. febr. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Nem ciki, teljesen természetes.

Gondolj bele, partner nélkül lehet élni, de emésztés nélkül nem. :)

2012. febr. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Legfeljebb nevettek majd rajta egyet. Emésztése mindenkinek van, nem kell ebből ügyet csinálni. Én meg is szoktam puszilni ilyenkor a kedvesem pociját, nincs ebben semmi.
2012. febr. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!