Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt vajon teljesen elrontottam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt vajon teljesen elrontottam?

Figyelt kérdés

Tehát eléggé bonyolult helyzet. A volt barátommal, 6. hónap után távkapcsolatban éltünk(egyetem miatt). Ő kb. a 7. hónap után szakított velem, mert szabadságvágya volt. Eléggé ki voltam, 2 hétig voltunk külön. Ez alatt a két hét alatt beszélgettem egy sráccal, aki szintén abban a városban tanul ahol én. Szimpatikusnak tűnt, de persze a volt barátomat szerettem. Az ex nevezzük K-nak már az első hét után próbált kibékülni mert állítólag rájött, hogy szeret, tehát két hét után hazamentem és kibékültünk. A srác ezt nem tudta, és továbbra is írt és megkérdezte nem találkozhatnánk-e elmondtam neki, hogy nem tehetem mert barátom van. Rosszul esett neki, azt hitte szórakoztam vele(pedig nem, nagyon is élveztem vele beszélgetni viszont nem kezdhettem egyből, hogy kibékültünk amikor még csak nem is tudom mit akar tőlem). Tehát azt hitte szórakoztam vele, utána nem is írt. Nem kell mondanom, hogy ahogyan várható volt a dolog nem ment K-val, így szakítottam. Bántott a dolog a másik sráccal ezért ráírtam és elmagyaráztam mi történt. Úgy látszott megértette és megkérdezte, hogy akkor most tényleg vége a volt barátommal mondtam hogy igen. Majd még rám írt egyszer de olyan furcsa volt, olyan mintha már nem érdekelném, pedig most én úgy érzem, hogy ő engem nagyon érdekel. Rá írtam én is, hogy lássa nem közömbös de olyan fura, szűkszavú. Vajon mindent elrontottam azzal a húzással? Ezek a jelek arra utalnak hogy hidegen hagyom őt, (a dolog óta másfél hónap telt el, tehát másfél hónapig voltunk kibékülve addig nem beszéltünk)? Mondjuk most vizsgaidőszak van és eléggé komolyan veszi a vizsgákat, lehet emiatt?Amúgy bejelölte a tesómat bár nem tudom ez jelenthet-e valamit.

Mit gondoltok ez a szekér már nem vesz fel? 19L


2012. jan. 18. 15:51
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy ilyen hosszú de ennél rövidebben nem tudtam megfogalmazni. Írjatok kort és nemet is kérlek.
2012. jan. 18. 15:53
 2/15 Nazira ***** válasza:
Találkoznotok kéne ez akkor fog kiderülni, benne ott van ,h lehet csak szórakoztál vele csak felejtés miatt akarsz vele együtt lenni ezt vedd figyelembe. Az, h bejelölte a tesód nem sokat jelent szerintem. 24/N
2012. jan. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Macs1209 ***** válasza:

Nézd, személyes tali, kérd meg hallgasson meg,

öntsd ki neki a lelked, mondd el neki, amit itt

leírtál. És kiderül, mi lesz. Szerintem így az

egyenes út.

2012. jan. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Erre én is gondoltam, mert mondta nekem, hogy hagyjuk a volt barátomat mert látja, hogy kényes téma. Lehet azt hiszi, hogy csak pótlékot keresnék ezért nem beszélünk?:-?

Igen, de hát én nem hívhatom el, ő pedig az utolsó beszélgetésünk óta nem írt rám, bár mondom nem tudom a vizsgaidőszak mennyire befolyásoló tényező. Pedig tényleg nem pótlékot keresnék benne, mialatt kibékültünk is volt, hogy eszembe jutott mennyivel jobban szerethetne mint az akkori barátom.

2012. jan. 18. 15:59
 5/15 Macs1209 ***** válasza:
Akkor lóra fel, és menj el hozzá. Nem csak a herceg mehet lovon :)
2012. jan. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

De nem tehetem :D

Ha látom, hogy fura és nem úgy viselkedik, mint aki jól fogadná a közeledésem nem nyomulhatok rá. :D

2012. jan. 18. 16:08
 7/15 Nazira ***** válasza:
Neked kell bizonyítani, h tényleg szeretnél vele lenni és nem azért, h pótoljon vkit. Írj neki, h nem e ér rá vagy ha eltudsz menni hozzá menjél el. Mondd el neki, h rájöttél ő jobban érdekel téged és szeretnél vele lenni csak őszintén amit gondolsz.
2012. jan. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Jaj de én nem tudom ennyire kiadni az érzéseimet.

És különben is mi van ha az a másfél hónap alatt megismert valakit, vagy csak rájött, hogy nem is érdeklem annyira? Én azután a beszélgetés után nem igazán merek kezdeményezni. :-s

2012. jan. 18. 16:21
 9/15 Nazira ***** válasza:
Neked kell akkor is kezdeményezni mivel te tetted úgymond lapátra. Akkor ne mondd hanem mutasd ki de mindenféle képen személyesen kell találkoznotok ezen az írogatás nem segít.
2012. jan. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Macs1209 ***** válasza:

Megkéred, hogy találkozzatok. Ha igent mond,

elbeszélgettek. Ennyi. Neked kell lépni, és

személyesen, nem facebook és társai.

Nem kell túlragozni, ez a megoldás, de minél

hamarabb, mert tényleg elmegy az a szekér...

2012. jan. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!