Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordult már, hogy valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már, hogy valakivel hosszú évekig együtt voltál, mindenki azt hitte, jön az esküvő, gyerek, de mégsem?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi volt a szakítás oka?
2012. febr. 26. 02:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen , a volt csajom félrekefélt.
2012. febr. 26. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lelépett egy másik csajjal:(
2012. febr. 26. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nem tudott tovább eltartani :(


25/F

2012. febr. 26. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azt esetleg még megírnátok, hogy hány évesek voltatok és meddig tartott?
2012. febr. 26. 03:05
 5/9 anonim ***** válasza:
26 vagyok és 3 év volt.
2012. febr. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy pár ismerősöm akik a napokban szakítottak. Ők tökéletesek voltak kívülről mindig együtt láttam őket szerették egymást. Persze voltak problémák de teljesen idilliek voltak és azt hittem ők örökre együtt maradnak. És egyszer közli a csaj hogy a pasija dobta én meg totálisan meglepődtem. A problémákat nem tudom de inkább gondolatbeli eltérések voltak mint "valós" szakítási okok, de nem tudom pontosan.
2012. febr. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
8 éves, viszonylag kiegyensúlyozott (nagyon ritkán veszekedtünk) párkapcsolat után nálam egy évvel fiatalabb páromnak ajánlatot tett egy nálam 14 évvel idősebb férfi. Két hónapos, felszínes ismeretség alapján felajánlotta neki, hogy hozzá költözhet Szentendrére, a 25 milliós házába és kap egy saját használatú, új autót is. Nekem csak egy 11. kerületi másfél szobás lakásom van és már két éve spórolok egy autóra, de így is csak egy használt, középkategóriás autóra fogja futni (idén tavasszal végre). Szerettem nagyon a barátnőmet és már majdnem egy éve titokban gyermekvállaláson gondolkoztam. Miután elhagyott a Szentendrei férfi miatt, nagyon szomorú lettem és egy évig próbáltam visszaszerezni, de bármit csináltam, nem akart visszajönni. 8 éven keresztül azt mondta, hogy szeret és én elhittem neki, de ezek szerint ez mindvégig hazugság volt. Most már elegem lett az egészből, úgy döntöttem, hogy leszarom, érezze jól magát ott ahol van. Fél évvel ezelőtt összeismerkedtem egy nálam sok évvel fiatalabb, 21 éves vidéki lánnyal és azóta együtt vagyunk. Nagyon aranyos és gyönyörű szép, az ágyban pedig vele a mennyországban érzem magam. Boldog, hogy eljöhetett vidékről és egy Budapesti barátja van. Pesten könnyen talált munkát és egyetemre is beiratkozott. Lehet, hogy pár év múlva ott fog hagyni egy nálam fiatalabb férfi miatt, de ez engem már nem érdekel, akkor majd lemegyek vidékre és keresek egy másikat. Gyermeket vállalni meg még bőven ráérek, le is mondtam erről egyelőre. Nyáron Görögországba megyünk nyaralni két hétre és előre tudom, hogy ez az ide lesz életem eddigi legszebb nyara. Mindenkinek azt javaslom, hogy ha ilyesmi történik vele, ne vegye nagyon lelkére, mert azzal nagyon sok kárt okozhat saját magának. Bármennyire különös is, tojni kell az egészre és amilyen hamar csak lehet, elkezdeni másik barátnőt keresni. Akinek már volt egy hosszabb kapcsolata, szinte teljesen biztos, hogy miután a szakítással járó nehézségeken túltette magát (ez hosszabb idő is lehet), hamarosan új, az előzőnél sokkal szebbet és jobbat fog találni. Szép dolog szeretni valakit, de saját egészségünk érdekében ebbe azért nem érdemes belerokkanni... :)
2012. márc. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát én a belerokkanás határán vagyok,nem tudom megemészteni.
2012. jún. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy másik férfi.
2013. jún. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!