Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk-lányok! Ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-lányok! Ti összejönnétek egy roma (cigány) származásúval?

Figyelt kérdés
2012. febr. 26. 21:15
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
38%

26, vagyis első!


Tehát ha tapasztalatból beszélsz, akkor téged már erőszakoltak meg, majd öltek meg és végül eladták a szerveidet? 15 éves létedre cifra egy életed lehetett :D

Egyébként ne érts félre, én is utálom a cigányokat, mint a szart, de Te amellett, hogy rasszista vagy még hülye is :D

2012. febr. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
35%
Én igen az első barátnőm félig cigány lány volt, szerintem aranyosak és sokkal jobban tudnak szeretni jobban is ragaszkodnak mint egy magyar lány.
2012. febr. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
62%

Nem értem a kérdést! Most vonatkoztassunk el! Fiúk-lányok! Ti összejönnétek egy angol származásúval? Most erre ugyanezt mondanám! Ha nem tetszik ápolatlan, buta és de leginkább műveletlen és talán még inkább ha nincs semmi önálló gondolata és csak a faszbúk, akkor nem, természetesen. De ha egy normális lány lenne aki tetszene akkor igen.


Mivel talán úgy tudtam értelmezni a kérdést hogy egy számomra tetsző és jó gondolkodásmódú romával összejönnék-e akkor határozottan igen. A származás eleve nem számít semmit. Most ha nekem tetszik akkor nem mindegy milyen népből van? Most az hol gátolja meg? Tehát most bármilyen lehet a legjobb amit elképzelek csak mellé még legyen roma? Akkor miért ne jönnék vele össze? Most az mit számít?

2012. márc. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
86%
Kedves utolsó előtti! Mert te nem vagy hülye? Egy népet elítélsz mert 10-ből 8 lopásból él. Utálod őket mint a szart. Én meg téged utállak mint a szart! A cigányokkal meg semmi bajom! Aki lop azzal van bajom!
2012. márc. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:

A válasz 37%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad


Sajnos én még mélyebbre süllyedtem mint te! Én egy levegőt szívok veled!

2012. márc. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
34%

Akik azt mondják nekik ez fontos dolog meg a vesés barmoknak csak mondanám hogy akkor feküdjetek le valakivel ha kellően megbíztok benne! Egy izlandi lány nem lophatja el a vesédet baszod? Belülről mind ugyan olyan színűek vagyunk. Csak nektek a lelketek mocskos sok romának meg tiszta.


Végszóként:


HALLGASSATOK FANKADELIT! ÉS HALÁL A RASSZISTÁKRA!

2012. márc. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
61%

"Csak nektek a lelketek mocskos sok romának meg tiszta. "


Azért szülnek tizenévesen, azért rohangásznak a gyerekek az utakon, azért nem láttam még a cigány anyukát a szülői értekezleten soha...

2012. márc. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
33%

"aki lop, azzal van bajom"


tehát MINDEN cigánnyal, és néhány magyarral van bajod.

2012. márc. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
59%
Nem minden cigány lop! Rengeteg van amely nem lop! De neked úgyis feleslegesen beszélek!
2012. márc. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
2012. márc. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!