Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk-lányok! Ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-lányok! Ti összejönnétek egy roma (cigány) származásúval?

Figyelt kérdés
2012. febr. 26. 21:15
1 2 3 4 5
 41/48 anonim válasza:
52%
Ha meg akarok halni akkor igen. :D Amugy NEM!!!
2012. máj. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
Igen!
2012. máj. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
76%

Az a baj, hogy az emberek csak a rosszat látják meg a jót sosem. A média is állandóan kihangsúlyozza, ha olyan bűncselekmény történik amihez romának köze van. Szerintem Felfoghatatlanul szar érzés lehet ám az, ha te cigányként tisztességes életet akarsz élni, de kapásból el vagy ítélve, csak mert cigány vér is van benned. De persze mondhatok én itt bármit, úgyse változtat a véleményén senkinek se ez. Ja és egyébként nem vagyok cigány teljesen magyar vagyok. Bár szerintem sokszor a cigányokba nagyobb az összetartás, mint a magyarokba.


16/F

2012. máj. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim válasza:

Attól függ. Vannak normális romák is.. (bár az elég kevés, de a kivétel erősíti a szabályt)

Szóval ezt neked kell tudni..

2012. máj. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:

Egy régi, de jó kérdés.

Nem tudom, de tőlem annyira idegen a kultúrájuk, ez a sok ember együtt, kisebb tér jut az egyénnek, meg a nőkkel is azért másképp bánnak, szóval inkább nem.

Nem azért mert bűnőzők, mert magyarok is vannak bűnözők. Inkább a fenti miatt.

2014. ápr. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
nem mert büdös cigányok és gyűlölöm őket
2014. nov. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim válasza:
Össze. Van 2 ilyen osztálytársam, az egyik egy köcs bunkó. Viszont a másik egy tök kedves, vagány, stíluso csaj, szval ja, vele összejönnék ^^
2020. dec. 17. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 Reddit2021 ***** válasza:
Biztos hogy nem!!!
2022. febr. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!