Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan felejtsem el? Rettentőe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el? Rettentően beleszerettem.

Figyelt kérdés

Szóval, az a helyzet, hogy van egy srác akivel megismerkedtem. Először nem éreztem iránta semmit, szimplán csak tetszett. Majd mikor egyre többet beszéltünk, és találkoztunk elkezdtem iránta érezni valamit. Gondoltam majd elmúlik, hiszen biztos csak fellángolás. De nem így lett. Az a gond hogy Ő maga sem engedi hogy elfelejtsem. Mindennap rám ír, sms, msn. Rengetegszer felhív, találkozni. Elhív bulizni. Ha bármi baj van egyből segít. Egyetlen egy probléma hogy van barátnője, elég huzamosabb ideje, és ráadásul 9 évvel idősebb tőlem. De ha meglátom, beszélek vele, rá gondolok, iszonyatosan elkezdek remegni, és rossz kedvem lesz, mert egyszerűen nem tudok nélküle élni. És volt köztünk már testi kapcsolat.. persze nem tudtam hogy van barátnője. De ha, Ő a barátnőjével tervezi a jövőjét miért húzza az agyamat?


bocsi hogy hosszú lett :) 17/L


2010. júl. 21. 13:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Te megbiznál egy ilyen pasiban aki egyszerre két lányt is szédit????

jesszus szegény barátnője!!!beleképzelted már magad a helyzetébe..na az ő helyzete rosszabb...

ezt a pasit sürgősen felejtsd el, vagy mondd meg neki, hogy vagy te vagy a barátnője!!!!

nem félsz attol, hogy majd veled is ugyanezt meg fogja csináni????:-((

27L

2010. júl. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem ép elmélyü nő nem gondolja komolyan az ilyen pasi szédítéseit legalábbis én nem
2010. júl. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
az idő minden sebet begyógyít
2010. júl. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

"Vannak dolgok melyeket az idő sem tud begyógyitani"


"Valakibe beleszertni eggy pillanat is elég,

Ugyanazt elefeledni eggy élet is kevés

mert az élet bármily mostoha,

szeretni megtanít, de feledni... soha!"

2010. júl. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

előző vagyok.. az idézős... hát ilyenkor ha szerelmes az ember nagyon rossz:S

mert nem tud tisztán gondolkozni.. tudom mert én is az vagyok.. szerelmes és olyan jó:) de a te eseted nem könnyű.. mikor történt a testi kapcsolat.. hány hónapja ismertétek egymást..? talán jobban megkellett volna ismerned mielőtt lefekszel vele nem gondolod?:S hjajj bte buta lány.. hát ilyen az ha szerelmes az ember.. mond meg nek ihogy szereted, és hogy fáj hogy más valakije van, kérdezd emg tőle ki iránt érez többet, és válasszon, mert nem bírod a fájdalmat elviselni..

2010. júl. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
és ha azt mondja hogy nem tudja akkor mond meg hogy válasszon.. max adsz neki pár napot.. mert szereted nagyon.. és akkor ha téged választ perze happy van.. ha meg nem, akkor sajnos le kell foglalnod magad.. a szerelem eggy idő után elmúlik ha nem fűtik.. de a seb örökké megmarad sajnos.. de van még sok helyes pasi, és sok jófej sárc a világon..:) és tudom hogy most nagyon nehéz ez, de erősnek kell lenned, hiszen Nő vagy:p
2010. júl. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
vagy hogy húzza az agyad, hát lehet hogy csak szimplán tetszel neki, hogy szexre kellessz neki, bocs hogy úgy írtam szex, de erre ha télleg ezt gondolja, csak ezt tudom mondani:S
2010. júl. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
jah.. ez mind én voltam xD 4 komi.. ez a 5. rem segítettem:P:)
2010. júl. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
ja am Fiú vagyok, ne essen félreértés véletlen, 17 éves..:D
2010. júl. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!