Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért érzem, hogy szeretem ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért érzem, hogy szeretem ha alig ismerem?

Figyelt kérdés
van egy lány, alig ismerem, messze is lakik és ritkán de szoktunk találkozni.Ilyen körülmények között hogy érezhetem azt hogy szeretem? Vagy mást érzek csak keverem a szerelemmel? Akármi is ez, nagyon fáj. Mit tegyek, hogy elmúljon, vagy hogy belemenjen a távkapcsolatba?
2012. febr. 27. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak tetszik és szeretethiányos vagy, így egy alanyt látsz ebbe a lányba, akibe szerelmes lehetnél.
2012. febr. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ebben lehet valami :/
2012. febr. 27. 17:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Tetszel a lánynak? Szerinted akar veled járni? Mert ha ezekre a kérdésekre igen a válaszod akkor bele fog menni egy távkapcsolatba. Ha meg nem akkor pedig felejtsd el
2012. febr. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, egy képzeletbeli lányt szeretsz az ő külsejével.
2012. febr. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
pontosan, az agy képes beleszerettetni, mivel kialakítottál róla, magadban egy képet, hogy milyen is lehet, anélkül, hogy valójában megismernéd, szar érzés, ismerem
2012. febr. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és mit tegyek ellene mert kikészít? :(
2012. febr. 27. 21:15
 7/7 anonim ***** válasza:
vagy próbáld meg, vagy szakíts meg vele minden nemű kapcsolatot, mármint ne nézegesd a neten, tereld el a gondolataidat róla
2012. febr. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!