Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszer még érdekel az exem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer még érdekel az exem, aztán meg nem érdekel. Nem tudom már hogy tudom elfelejteni? Pedig az lenne a legjobb!

Figyelt kérdés
Szóval az exemmel már elég rég szakítottunk, aztán volt hogy sokat beszéltünk, találkoztunk, aztán megint rájöttünk, hogy nem működik, aztán nem beszéltünk hónapokig, mindketten volt kapcsolatunk 12 hónapos, januárban mindketten szakítottunk más más okok miatt és elkezdtünk megint beszélni, találkozni, aztán összevesztünk, megint nem beszéltünk 1 hónapig :S most megint rámírt, hogy beszéljünk, én szeretném is, meg nem is, mert nagyon zavar sok dolog vele kapcsolatban, hoyg csajokkal barátkozik, és tőlem kérdezik ismerősök, hogy jár azzal a csajjal, mert hogy mindig együtt látják őket.. :S nem képes semmiben változtatni egy kicsit sem, hogy nekem ne legyen kínos :S nembírom elfelejteni :S más pasikkal meg nincs kedvem ismerkedni most :( 23L
2012. febr. 27. 18:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld meg vele... hogy ez így nemjó:)
2012. febr. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!