Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legjobb barátom (lány, én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátom (lány, én fiú vagyok) nem tud túl jutni egy régebbi kapcsolatán, hogyan tudná elfelejteni?

Figyelt kérdés
még fél éve szakított vele a barátja, most nemrég visszakerült a képbe, és hitegette kicsit, aztán visszatáncolt,de minden nap áír msnen és hívja bulizni, és így a barátom nem tud továbblépni. amióta szakítottak más férfira nem is tud nézni, és sajnos már minden beszélgetésünkből is az lesz a végére, hogy a volt párjáról beszélünk...mostanában nagyon sokat beszélnek stb...de hogyan segíthetek a barátomnak továbblépni? a volt barátjánál sokkal értékesebb emberek szerették volna őt,de ő nem kért belőlük...:(köszönöm a tanácsokat előre is!
2009. febr. 2. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ha minden beszélgetés végén mégis felkerül témaként,akkor esetleg Te tudnál segíteni,hogy tovább tereled a témát,pl mondod,hogy ja és képzeld.......stb.Ha máshogy nem megy,akkor nagyon nem tudsz segíteni:(

De azért sok sikert kívánok!!!:)

2009. febr. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebben a cipőben járok. A szerelem az szerelem. Mindenki ezt mondta eddig nekem: az idő mindent megold. És ez igaz is, csak idővel fogja elfelejteni, mondhatsz Neki bármit.
2009. febr. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!