Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy éltétek túl a szakítást?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éltétek túl a szakítást? És mennyi ideig tartott?

Figyelt kérdés
Már akkor, ha ti voltatok az elhagyott fél.
2012. febr. 27. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
2 évig tartott,nagyon kemény,de nem halsz bele. Az első év az piszok kemény,utána már kicsit jobb :) Majd jön más,én se hittem el,pont 2 éve kérdeztem ezt,de mostmár belátom,hogy túl kell lépni,mégha piszkosul fáj is..
2012. febr. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a
2012. febr. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
fél éve szakítottunk, még mindig rossz érzés.... Az első 3 hónapban nem nagyon tudtam hogy ki vagyok, folyamatosan magamban kerestem a hibát, hogy miért lett vége. Tényleg az idő segít, még mindig fáj, és hiányzik, eszembe jut. De tudom hogy elfog jönni az az idő, amikor ez is elmúlik. Fel a fejjel! 18/L
2012. febr. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rajtam pár hét után átmegy...igaz, az a pár hét viszont piszkosul kemény időszak...
2012. febr. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az enyém elég érdekes sztori, ugyanis ő megcsalt, lebukott, erre én kértem, hogy vigyen haza. Aztán mikor meg akartam vele beszélni a kapcsolatunkat, ő dobott ki engem mindenféle mondvacsinált ürüggyel. Még képes volt az utolsó szálig a maga malmára hajtani a vizet. "Nem ő szakított velem, én dobtam ki őt"=> mondta ezt az összes ismerősének. Innentől kezdve a megcsalást meg sem kellett említenie nekik, ami persze sok ember előtt titokban maradt...


Szóval emiatt fél évig annyira utáltam, hogy jobb volt neki messziről elkerülnie engem, mert képes lettem volna megölni. De komolyan! Aztán találkoztunk, és valahogy megbocsájtottam neki. Mai napig nem tudom, hogy hogyan csináltam. Aztán próbált velem barátkozni, de ehhez nem volt erőm, így megszakítottam vele minden kapcsolatot.

Januárba volt 9 hónapja, hogy "kidobott". És azóta nem érdekel. Nagyon nehéz volt, de még így is szerencsésnek mondhatom magam, hogy ilyen rövid idővel megúsztam. :) De a sértettség mai napig bennem van sajnos.


24/n

2012. febr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem az első 3-4 hónap volt a legrosszabb, aztán utána már jöttek jobb időszakok. Már 7 hónapja szakítottunk, de még mindig vannak napok, hetek, mikor hiányzik az exem és a "régi szép idők". Egyébként tényleg nem segít semmi más, csak az idő és ha egyáltalán nem tartod vele a kapcsolatot. Én töröltem-tiltottam az exet fb-ról, de még sok közös ismerős posztjait is letiltottam az üzenőfalról, hogy véletlenül se lássam meg a kommentjeit. Ha igazán, nagyon mélyen szeretted, akkor nem lesz könnyű, de túl lehet élni.
2012. febr. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát nekem évekig szokott tartani. még akkor is nehezen teszem túl magam rajta, ha én szakítottam. meg akkor is, ha nem voltak olyan nagyon mély érzelmek.
2012. febr. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!