Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan éltétek meg a szakitást?

Figyelt kérdés

Ma szakitottunk 5 év után a barátommal. Vagyis...a volt barátommal:( Még nem is igazán fogtam fel, de tudom, hogy kinlódás lesz az elkövetkező időszak. Akinek van tapaszatalata, mondjon egy pár szót, mit tegyek, hogy ne menjek teljesen tönkre? Na meg hogy leküdzdjem a folytonos sirást, a ' vissza akarom sirni magam hozzá' és a 'soha többé nem lesz senkim és nem is leszek szerelmes' érzéseket?

:(

22L


2012. febr. 5. 19:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nehezen, de túléltem és itt vagyok, jelenleg épp a gyakorin, és neked válaszolok éppen!

Semmi sem könnyű de emberek vagyunk, csavarni kell egyet a fejünkön, felállni és nyitni egy új fejezetet, amiben már nem leszünk annyira hülyék.


De van h évekig valaki szeret meg minden aztán hopp egyszer csak megváltozik mert jön egy 3. fél aki iránt egyikünknek felobbannak az érzései.

2012. febr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

:( hát, jól jönne egy kis lelki erő. Irigylem azokat a párokat, akik hosszú évekig együtt maradnak szerelemben.:( nekem ő volt az első és az egyetlen. Elég kemény.

Sajnálom hogy nálatok sem alakult jobban:(

2012. febr. 5. 19:07
 3/12 anonim ***** válasza:

túl leszel rajta!

22 éves lány vagy.

Nem ez volt az utolsó kapcsolatod, feltéve ha nem mész apácának.

Lehet h 5 év az hosszú idő, vannak akik 5 hónap után ezt érzik.

És vannak akik 10 év után mennek szét vagy elválnak ha házasok voltak.


Gondolj bele, még jó h nem volt gyereketek, terhes sem vagy házasok sem vagytok.


volt egy pasid akivel jó volt szép volt, de ennyi volt, "az akkor ,volt most meg ez van"


nem ez az egyetlen rossz dolog az életben, nagyon sok rossz dolog fog még történni amin szintén túl kell lépned.

2012. febr. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nekem 1 hónapja lett vége életem első komoly kapcsolatának igaz az csak másfél év volt, de akkor is eléggé megviselt a dolog.Most jutottam el odáig, hogy már halványulnak el az érzéseim.Neked azt ajánlom, hogy foglald le magad amivel csak tudod, bulizz, barátokkal legyél minél többet, kezd bele egy új sportba hobbiba.A lényeg az hogy ne legyél egyedül, ne tudj a kapcsolatodon gondolkodni.Ha bármiben tudok segíteni írj nyugodtan üzenetet. 22F
2012. febr. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igazad van. Köszönöm a választ. Tudom, hogy idővel majd jobb lesz, csak szörnyű lesz kivárni, mire eljön a pillanat, hogy már ne fájjon. Jaj és a legszörnyűbb a véletlen utcán találkozás lesz, ami feltépi a sebet (nagyon közel lakunk:( Vagy ha őő hamar túllép, megtalálja az új szerelmet. ÁÁÁááá bele sem merek gondolni:((
2012. febr. 5. 19:15
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Semmiféleképpen se írjál neki, ha facebookon ismerősök vagytok, akkor ne írj ki szomorú kiírásokat, inkább vidámat, hogy lássa hogy boldog vagy (még ha nincs is így, akkor is!).

2. Tűzz ki magad elé célokat, pl. a suliban tanulj jobban, vagy keress munkát. Új munkahely, új emberek, új környezet :)

Hidd el ha másra koncentrálsz, akkor sokkal jobban fogod érezni magad, ráadásul hasznosak is.

3. Barátnőiddel csináljatok csajos programokat, menjetek el bulizni, aludj ott nála, vagy hívd át őket magatokhoz.

Ajánlom hogy menjetek el szórakozóhelyekre, pl. Morrisons, rengeteg arc van és jól fogod magad érezni:)

Nem feltétlen bulizás miatt menj el, hanem hogy lásd hogy mennyi pasi van az exeden kívül is :D

4. Foglalkozz magaddal többet, például menj el fodrászhoz, lakkozd ki a körmödet, és tegyél rendet a szobádban! Hidd el, jobb lesz tőle a hangulatod ha minden ruhád szépen összehajtva van, jobb lesz a lelkiállapotod!

Lomtalaníts, a felesleges dolgokat, vagy amiket már úgysem használsz később (Ruha, piperék, ezazamaz), dobd ki, ne álljanak ott feleslegesen!

5. Nézz vígjátékokat: Jóbarátok, Így jártam anyátokkal, ilyenek stb..

6. Kezdj valami újba ami hasznos! Ha nem tudsz főzni, tanulj meg főzni, ezt később is hasznát veszed:)

7. Olvass naplókat, blogokat. Én hoxa.hu oldalon szoktam naplókat olvasni. Nem is hinnéd mennyien vannak ugyanebben a helyzetben mint te.


Ez az élet rendje, nincs olyan aki ezt ne élné át sajnos.

Ezek a fenti dolgok nem elfeledtetik veled őt, hanem segítenek, hogy jobban érezd magad. Mindenki másképp dolgozza fel a szakítást, de hidd el nem te vagy az egyetlen akivel szakítottak. Általában az első egy héten egyetlen nap sem múlik el sírás nélkül, utána meg már lassan megszokod, hogy nincs, nem beszéltek, stb..

Egyet még tanácsolok neked: Ne akarj most új pasit magadnak. Ne azért ismerkedj hogy felejts, mert hidd el senkit nem fogsz találni és még elkeseredettebb leszel. Én is így jártam csomószor, hogy csúnyának és semmilyennek láttam a pasikat, aztán szakítás után fél évvel összejöttem az egyik olyan jelölttel, aki anno nem érdekelt. Ez azért volt, mert szakítás után nem álltam készen új kapcsolatra, nem voltam nyitott, és azért is el voltam keseredve hogy nincs egy olyan pasi sem, aki eltudná velem feledtetni a régit. Úgyhogy új pasit most ne akarj szerintem.

Hozd rendbe az életedet, találd ki mit akarsz csinálni a jövőben, foglalkozz magaddal, és alakíts ki kapcsolatokat (barátit). Foglald el magad mindig valamivel, a lényeg, hogy hasznossal, hogy érezd, hogy nem vagy felesleges ember ezen a világon, és szükség van rád :) Egy idő után érezni fogod, hogy jobb, sokkal jobb.

És akármennyire is közhely, de az idő segít..


A lényeg, hogy ne sanyargasd magad, fiatal vagy, vannak akik 28 - 30 évesen találják meg a nagy őt. Vannak akik fiatalon jönnek össze, ritka akik együtt is maradnak örökké, de hidd el sokkal rosszabb lesz nekik 30 évesen szétmenni gyerekkel meg mindennel együtt ;)

Még fiatal vagy, élj, szórakozz, és a lényeg, hogy legyél emberek közt!


Nem baj ha sírsz, ez természetes, mert így adod ki a fájdalmadat.


Gondolj arra, hogy vannak nálad rosszabb helyzetben lévők, nincs családjuk, vagy hiányzik a karjuk, gyógyíthatatlan betegek, vagy esetleg csúnyácskák.

Hozd ki a külsődből a legtöbbet, hogy szép legyél, egészséges.. munkát mindenkinek nehéz találni.

Mert az egészség, a család, és a barátok az életben a legfontosabb dolgok!


Nekem anno valaki azt mondta, hogy szégyellnem kéne magam azért, amiért egy fiú miatt siránkozok egész nap, ahelyett, hogy örülnék annak, hogy egészséges vagyok, van családom, házunk, kocsink, nem vagyunk csórók és vannak barátaim akik mindig mellettem állnak.

2012. febr. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Még valami eszembe jutott: Később, ha idősebb leszel, és férjed lesz, sajnálni fogod hogy siránkoztál egy pasiért. Én veled egyidős vagyok, 3 pasi miatt siránkoztam már, és az összeset megbántam, hogy hogy lehettem olyan hülye hogy otthon sírtam és visszakívántam őket.. de ez szakítás napjaiban természetes, hogy sírsz :)

A másik, hogy ne reménykedj soha az újrakezdésben. Persze ha később így alakul és részedről is okés, akkor rendben, de ne azért érezd jól magad, hogy hátha meggondolja magát.

2012. febr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jajj és a legfontosabb: Amikor a hölgy leb*szott engem anno, hogy szégyelljem magam amiért egy pasi (szerelem) miatt siránkozom folyamatosan és sajnáltatom magam, EZ A LEGKISEBB BAJOM, addig közben másoknak az a legnagyobb problémájuk hogy hol aludjanak (hajléktalanok), mit egyenek (szegények) vagy éppen valamelyik családtag gyógyíthatatlan beteg. Gondolj bele.. nem vagy egyedül, fogsz még csalódni, de mindig fel kell állni és tovább kell menni, ez az élet rendje. Nézz körül ismerőseidnél, akik szintén több év után mentek szét, és most is élnek, tovább léptek.
2012. febr. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Utolsó hozzászólás:

Nem a párkapcsolat jelenti az életet! Úgyhogy ne mondd azt, hogy nincs semminek semmi értelme, mert ezt csak most érzed így.

Ne hanyagold el magad, mert attól még hogy nincs barátod, még nő vagy! Rengeteg 30 éves szingli rohangál az utcákon, te könnyebb helyzetben vagy, mert te CSAK 22 éves vagyok, ők már benne vannak abban a korban amikor már gyerek, házasság, stb.. van.

És még valami: Fogadd el hogy így alakult!


Bármit elfogadsz, és nem harcolsz ellene, sokkal könnyebb lesz. Ezt úgy értem, hogy ha te elfogadod, hogy vége ennek a kapcsolatnak, és nem reménykedsz, nem akarod azt kívánni hogy jöjjön vissza hozzád stb. akkor hamarabb belenyugszol. De ha reménykedsz és zaklatod a gondolataiddal, annál később fogod őt kiheverni.


"Bármit is tartalmaz a jelen pillanat, fogadd el, mintha magad választottad volna azt! Mindig vele működj, s ne ellene! Tedd barátoddá és szövetségeseddé, ne pedig az ellenségeddé! Csodálatosan át fogja ez alakítani az egész életedet."


Bármi ami történik veled, ne lázadj ellene, mert így kellett történnie, semmi nem történik meg véletlenül, semmi! Minden történésnek oka van, amit rögtön soha nem értünk, mindig később jövünk rá!


Remélem segítettem:) Puszi

2012. febr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat. Kicsi erőt öntött belém:)
2012. febr. 5. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!