Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi ideig tartott túlvészel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig tartott túlvészelni egy szakítást?

Figyelt kérdés
Szerettétek még egymást? Ha igen miért nem békültetek ki?
2010. ápr. 20. 08:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bő 1 évig tartott,de szerencsére igyekeztem gyorsan túltenni magam rajta. Nem akartam vele kibékülni,mert elég csúnya dolgot művelt,amit nem tudtam neki megbocsátani. Azóta találtam valaki mást,akivel nagyon szeretjük egymást. :) 21/L
2010. ápr. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

13 évig volt kapcsolatom(egy éve szakadt meg kb)

még mindig cipelem egy kicsit magammal

egy idő után nem éri meg egymásra pazarolni az időt ha folyton csesztetve van valaki.Van olyan,hogy jobb egyedül.

pontosabban jobb egyedül mint egy rossz kapcsolatban.

2010. ápr. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
hát amikor mi szakítottunk én még szerettem,kiderült h én csak a szeretője voltam,ezért nem is békültünk ki.Kötődött hozzám,de nem úgy h jajj de szerelmes vagyok...amúgy meg 1évig tartott a "kijózanodás",de mooost már 2 éve van párom:)
2010. ápr. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Március 29-én szakított velm a barátom, szóval még elég friss. Szeretjük még egymás t, ez abból is látszik, hogy könnyek között váltunk el. Ő azt modnja, hogy már nem szeret, csak mitn barátot, de szerintem szeret még, mert nagoyn úgy viselkedik, szerintem még Ő sem tudja, hogy mit szeretne. Abból gondolom, hgoy szeret, hogy mint mondtam: sírt Ő is, amikor szakítottunk, azóta is keres, cirógat, minden alkalmat megragad, hogy megérintsen, érdeklődik a hogylétem felől, stb. Ja és nayyon érdekli, hogy anyukám tudja-e már, hogy szakítottunk. Szerintem azért érdeklődik, hogy mi a helyzet anyukámmal. Szerintem vissza akar jönni, csak előbb felméri a terepet, mert tudja, hogy anyukám nem engedné, hoy visszajöjjön hozzám. Egyébként anyukám miatt mentünk szét, mert soha nem engedett minket együtt lenni. Sajns könnyű dolga van ezügyben, mert vakok vagyunk. (Beszélő számítógédppel írok, olvasok, ne lepődj meg.) Vivi, 18
2010. ápr. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Előző vagoyk: a nagy mesélés hevében nem válaszoltam a kérdésedr, bocsi.

Szóval: Mivel még elég friss, így még nem vagyok túl a nehezén, de próbálom elterelmni a figyelmemet. Az első 5 nap nagyon-nagyon nehéz volt, a többi nap már kicsit könnyebb volt. Sokaktól hallottam, hgoy akkor csak nehezebb nekik, ha látják az exet, nekem viszont kifejezetten jól esk, amikro találkozunk. Az a jó, hogy jövőre osztálytársak leszünk, tehát mégegy esély, hogy esetleg újra fellobbanjon benne a láng. Én úgy próbáltam enyhíteni a fájdalmamon, hogy eltettem mindent, amit Tőle kaptam, nehogy véletlen a kezembe akadjon és felszakadjon a seb. Ráadásul 4 évig voltunk együtt, úgyhogy elég mély kapcsolat volt. Nem is értem egyébként, hogy 4 évet hogy' felejtett el.... Ezér tmondtam, hgoy szeintem még Ő sem tudja, hogy mit szeretne. Látszik a viselkedésén, hgoy össze van zavarodva. Azért ez a 4 év Neki is 4 év.... Remélem, hgoy lesz még jövője a kpacsolatunknak. Mostmár jobban vagyok, de azért még sokat gondolok rá. Most volt, április 12-én a névnapja, szóval aznap is rossz kedvem volt. Nem tudom meddig fog tartani a fájdalom, de remélem, hogy csak enyhülni fog és nem mélyülni.... Ezt kívánom Nekd is!

2010. ápr. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez csak tőled függ, hogy mennyi ideig akarod cipelni magadban a szakítás fájdalmát! Tudod: "minden agyban dől el!"
2010. ápr. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 nusz ***** válasza:
első szerelem 2 év bár volt közben kapcsolatom, de 2 év után tudtam azt mondani hogy túltettem magam rajta, aztán volt ami csak pár hét vagy pár nap, változó. függ attól mennyire szeretted, mennyi ideig voltatok együtt, hogy váltatok el..stb 22/L
2010. ápr. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!