Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerettétek egymást, mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettétek egymást, mégis megváltatok egymástól. Volt valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
2éves kapcsolatomat igy zártuk le. Illetve a barátom akarta igy:( Elfogadni az elfogadhatatlant...
2012. febr. 28. 11:46
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nagyon nem egyszerü ez. De én úgy gondolom, ha szeret visszajön és mindent megteszünk,hogy működjön. Bár lehet álomvilágba élek:)
2012. febr. 28. 13:14
 12/17 privi válasza:
Egy kialakult szerelmi háromszög miatt kellett azzal szakítanom akit igazán szeretek...vagyis épp most zajlik a szakítás, rohadtul fáj. Nehezítő körülmény, hogy akit elhagynék ő terhes lett tőlem...:(
2012. febr. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Túl fiatalok voltunk, nem tudtuk, hogy ez tényleg az a nagy betűs, igaz SZERELEM! Eltelt 10 év, férjhez mentem, van egy kislányom, és most újra összetalálkoztunk...meghalunk egymásért még mindig, és az elmúlt tíz évben sem szűnt meg soha érte dobogni a szívem, csak azt hittem, sosem találkozunk újra...most szenvedünk..nagyon szenvedünk..:(
2012. febr. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Na egyikötök helyébe se lennék. Ehhez képest az én problémám elenyészö.
2012. febr. 28. 19:54
 15/17 anonim ***** válasza:
Na mi lett?Összejöttetek még,vagy ennyi volt?
2012. aug. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszi,h érdeklödsz. Kb. 2 és fél hónapja újra együtt vagyunk:) Most úgy tünik erösebb a kapcsolatunk mint elötte valaha.
2012. aug. 23. 14:00
 17/17 anonim ***** válasza:

Na akkor az jó.:D

Sok boldogságot.

2012. aug. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!