Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy akarok is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy akarok is barátnőt, és nem is? Az emberek miért értékelik túl a párkapcsolat szerepét az életben?

Figyelt kérdés

Néha jó lenne valakivel beszélgetni, de én tökéletesen megvagyok enélkül is. Miért annyira furcsa másoknak, hogy nincs senkim? Ezzel van valami baj?

És miért van az, hogy a szex olyan fontos? Miért mondják, hogy ez a párkapcsolat alapja? Olyan fontos, hogy nélküle nem is ér semmit a kapcsolat? (mert ha ezen áll vagy bukik a dolog, akkor nem is olyan nagy szám ez a párkapcsolatosdi)


2012. febr. 28. 23:37
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nem is a szex,de maga az intimitás fontos egy kapcsolatban.Összebújás,szerelmes ölelés és csók is nagyon fontos.Ha ezt még szex is kíséri,akkor kb lottó ötös szerintem.

Én is elvagyok egyedül,de esténként rámtör az, hogy jó lenne valaki befeküdne mellém az ágyba.Nem is a szex miatt,csakúgy, hogy ne legyek egyedül.Napközben nem jut eszembe például ez.

Szóval érdekes téma:)

2012. febr. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
Most csak annyit írnék, hogy én sem értem azokat, akiknek az életük azon bukik, hogy van-e párkapcsolata vagy sem. Szerintem ők sem értik magukat, becsapják magukat. Vagy magányosak nagyon és elborult már az agyuk egy picit. Nem olyan értelemben, hogy hülyék.
2012. febr. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
Ha meg tinikről van szó, akkor szerintem az imázsukkal lehet valami gond.
2012. febr. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy amíg egyedül vagyok, addig kiélvezem az egyedüllétet. Aztán jöjjön, aminek jönnie kell, és akkor, amikor jönnie kell :).
2012. febr. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:

De szerintem ez a szűk látókör nem csak a tinikre jellemző.

Régen én is hülyének, különcnek néztem azokat, akik egyedül éltek, de azóta "megnyílt a szemem".

Most talán még azt is el tudom képzelni, hogy én is egyedül maradok. (Nem, nem azért, mert nem találok magamnak senkit, hanem azért, mert még olyannal nem találkoztam, akitől többet akarnék.)

2012. febr. 28. 23:51
 6/43 anonim ***** válasza:
Ha kiveszem a szexet, akkor marad a kapcsolat, az hogy van valakivel együttlenni, nem csak a monitort bámulom....
2012. febr. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
Na akkor itt a válasz xD Én is olyan vagyok, mint te. A kulcsszó. MEGNYÍLT A SZEMED!
2012. febr. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:

Első válaszolóval nagyon egy véleményen vagyok. Nálam is ugyan ez van.

Frankón meg vagyok kapcsolat nélkül, ahogy eddig is megvoltam, de néha főként este azért rám is rámtör ez az egész amit leírt.


És akkor jön az, hogy megérné-e kapcsolatot kezdeni pusztán ennek a szükségletnek kielégítésére. Nem nagyon... Legalábbis eddíg így véltem, de lassan kedzem meggondolni magam :D



21F

2012. febr. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
Cselesen próbálod tagadni, hogy aszexuális vagy kedves kérdező.
2012. febr. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:

Ez azért van mert....


Szeretlek is meg nem is. Tudod, így van ez.

2012. febr. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!