Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy akarok is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy akarok is barátnőt, és nem is? Az emberek miért értékelik túl a párkapcsolat szerepét az életben?

Figyelt kérdés

Néha jó lenne valakivel beszélgetni, de én tökéletesen megvagyok enélkül is. Miért annyira furcsa másoknak, hogy nincs senkim? Ezzel van valami baj?

És miért van az, hogy a szex olyan fontos? Miért mondják, hogy ez a párkapcsolat alapja? Olyan fontos, hogy nélküle nem is ér semmit a kapcsolat? (mert ha ezen áll vagy bukik a dolog, akkor nem is olyan nagy szám ez a párkapcsolatosdi)


2012. febr. 28. 23:37
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

#1 vagyok,és amúgy rák!


Ezzel pedig totál ugyanígy vagyok:

". Nem akarok a titkaimról beszélni, és úgy indokolatlanul közel engedni magamhoz valakit. "


24N

2012. febr. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
Titkok ? miröl beszélünk ? Nektek barátoto se volt soha ?
2012. febr. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
Rák???? :O Kár!!!! :(
2012. febr. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:

Vannak barátaim, de ők nem faggatóznak. Ha valamit meg akarok tartani magamnak, akkor az úgy is marad.

Egy párkapcsolatban viszont ez így nem működne.

Az "Ezt nekem tudnom kell.." és hasonló mondatok gyakoriak lennének, úgy érzem.

Nem mintha olyan sok és fontos titkom lenne, de akkor sem akarom kiszolgáltatni magamat senkinek. Itt a gyakorin is elég sok pletykálódós barát, barátnő, férj, feleség van.. akikben valaki szintén megbízott. (Meg lettek csalva, elárulva, nemi fertőzésekkel megajándékozva, stb.)

2012. febr. 29. 00:18
 25/43 A kérdező kommentje:
És eddig még arra sem szorultam rá, hogy anyagi vagy kényelmi megfontolásokból bútorozzak össze valakivel.
2012. febr. 29. 00:20
 26/43 anonim ***** válasza:

Nekem már volt több párkapcsolatom is,rövid is,hosszú is.A leghosszabb 2év.


De hogy a kérdezőnek még nem volt,így már nem tudom hova tenni a kérdését és a véleményét...

2012. febr. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:
Így egyből furcsa, és abnormális lettem. :)
2012. febr. 29. 00:24
 28/43 anonim ***** válasza:

Nem tudom már ki kérdezte a csillagjegyem, de bika vagyok. Jellemrajz pedig 85-90%-ban illik rám...


Nem mintha ennek különösebb jelentőséget tulajdonítanék... Unalmas perceimben van hogy vetek rá egy pillantást :)


Minap a tenyérjóslásról olvasgattam, hát gyereke, ékbekiáltó átbaszás... Égbekiáltó...


Inkább töltsetek ki egy személyiség tesztet :) Ez sokkal többet elárul:

[link]


Aztán osszátok meg az eredményt! :D



21F

2012. febr. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
Az "Ezt nekem tudnom kell.." és hasonló mondatok gyakoriak lennének, úgy érzem. Na most ez nem igaz, ha van valami amit nem akarsz megosztani a barátnőddel azt mondod, nem szeretnék most erről beszélni, akkor megvárja amíg magadtól elmondod, ha elmondod.
2012. febr. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:

Kitöltöttem a tesztet!

[link]

Ez az eredményem.

2012. febr. 29. 01:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!