Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magamat okoljam?

Figyelt kérdés
8 honapig jartam egy sraccal, akivel tavaly nyaron szakitottam. Nagy szerelem volt nagyon szerettuk egymast, de vege lett. A srac evente 4szer fuvezett (ezt nagyon szigoruan tartotta is, sajat maga alitotta ezt a korlatot), de miutan szakitottunk, es latta, hogy nem vagyok hajlando visszafogadni ot mindennapossa valt a fuvezes. Rendezett csaladi hattere van, vannak baratai, a tarsasag kozeppontja..de megis amiota szakitottunk lefele ivel az elete. Szinte minden nap be van szivva, felevkor a legtobb targybol bukott (regen jo tanulo volt). Teljesen elzulott..gyakran konyorgott nekem, h kezdjuk ujra, amiota nem jarunk mar nem a regi..es ezt en is latom. Neha osszefutunk es mindig egyre rosszabbul nez ki..amikor kerdezem, h h van hummog es azota azt mondogatja, hogy hianyzom neki..a kozos barataink mind azt mondjak, hogy miattam sziv folyton.. De nemtudom..ennyire nem tudja tultenni magat a TAVALY NYARI szakitasunkon?!..osszel az anyukaja is megkeresett..beszelgettunk rola..utana nem foglalkoztam sokaig a sraccal, mar nem mozogtunk ugyanabban a korben. De ma talalkoztam vele..es szornyu volt..total beszivva, sz.ar allapotban. Ugy ereztem/erzem h csak en segithetek neki..a barataim mind azt mondjak, hogy ez nem az en dolgom, sz.arjam le, mar reg tul kellet vna lepnie ezen.. De valahogy szerinem ezen csak en tudnam atsegiteni..szerintetek? Velemenyek? Mondjatok kerlek barmit, ami eszetekbe jut errol, full tanacstalan vagyok.....
2012. febr. 29. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ezt nem fogom elolvasni, de ha ragaszkodsz hozzá okold magad nyugodtan
2012. febr. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne okold magad! Nem működött a kapcsolat, kiléptél belőle, onnantól kezdve semmi közöd az életéhez. Ha az anyukája is észre vette, hogy baj van a fiával, inkább vele kellene beszélgetnie, nem a volt "menynek valóval". Ez a srác részéről merő önsajnálat és reménykedik benne, hogy te is megsajnálod őt, és Terázanyu módjára rohansz a karjaiba megmenteni őt. Nem szabad, mert tönkre mész! Lelkileg, idegileg, fizikailag. Hagyd őt és felejtsd el, hagy rendezze az életét saját maga.

Én tudom, milyen Terézanyuként élni valakivel és nézni, ahogy csúszik le a lejtőn. El is hagytam, de tönkre ment az egészségem. Már jól vagyok, szerelmesen, boldogan élek. Találd meg a boldogságod és ne hagyd, hogy befolyásoljon az a fiú!!!

2012. febr. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ditta323 ***** válasza:
Ne magadat okold arról csak is ő tehet, hogy elindult a leejtőn. Ne hallgass azokra se akik azt mondják miattad lett olyan. Te éld a saját életed, mert ahogy az előző hozzászóló is mondta te is tönkre fogsz menni főleg akkor ha még vissza is mész hozzá.
2012. febr. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ne okold magad, nem a te hibád. Ha úgy érzed, hogy segíteni szeretnél rajta,(nem bűntudatból, csak emberbaráti szereteből) csináld nyugodtan, de ne úgy, hogy újra összejössz vele,mert annak nem lenne semmi értelme, ha igazából nem akarsz vele együtt lenni. Beszélgess vele, esetleg járjatok együtt-ne kettesben, közös társasággal-bulizni, próbálj neki másik barátnőt találni,hogy túl legyen rajtad. Lényeg, hogy minél kevesebbet legyen a "szívós" barátokkal. És mond neki,hogy ha a társaságodban van, nem akarod füvezni látni.

Ha ennyire ragaszkodik még mindíg hozzád,annak nyilván valami mélyebben gyökerező oka lehet. Próbáld meg kideríteni, mi lehet az. (elváltak a szülei, te voltál az első normális barátnője...) beszélgessetek,(személyesen) és próbáld elérni,hogy túl legyen a dolgon. Mint afféle terápia :)

De egy ember lelkének megmentését tényleg csak akkor érdemes csinálni,ha komolyan gondolod, és végig csinálod vele. Ha félbehagyod csak rosszabb lesz neki. Vagy ez, vagy szakítsd meg vele teljesen a kapcsolatot. De úgy látom,hogy érdekel téged, mi van a fiúval, nem lehetsz rossz ember. Ha úgy érzed, hogy csak te tudnád ezen átsegíteni, csináld meg...remélem tudtam segíteni.

2012. febr. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!