Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

R***c lett a barátnőm?

Figyelt kérdés
az utóbbi 1 hónapja nagyon megváltozott. teljessen olyan lett mint egy hülye rib*nc. az ilyeneken régen csak röhögtünk mostmeg ő is olyan lett.:| olyanokat csinál h a fiúk elött direkt bepucsít meg nyalogatja direkt a száját nekik mint egy rossz k*. meg levetkőzik direkt ott elöttük. meg olyan táncot lenyomott nekik h csak lestem. elmegy a fiúkmeleett és akk tökhangossan olyanokat dumál h 'hmmm lennék alatta;) ' meg olyanokat dumál h "haééén egyszer bek*rvulokk.;) meghogy mostantól ugyfog viselkedni mint egy k*rva:S mondtuk már neki h ezt fejezze be, de nem akar megváltozni. mit tennél?
2012. febr. 29. 18:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem egyből lejött hogy lány a kérdező. Ennyi agyhalott fogyatékos nem lehet itt...... vagy mégis?:S
2012. márc. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

hát van aki máshogy fogja fel..:S

am mégcsak 15 évesek vagyunk szóval azért egy műizéé érdekes lenne.:D

2012. márc. 1. 15:17
 13/18 anonim ***** válasza:
Neked azért jött le te fogyatékos agyhalott mert te vagy a kérdező!!!Te kis.......
2012. márc. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
azt nem én írtam. ^.-
2012. márc. 1. 17:55
 15/18 anonim ***** válasza:
Saját magával nincs tisztában, és ezért itt megkérdezi hogy ribanc-e? Érdekes.
2012. márc. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

utolsó: Kabbe a nemlétező faszom.;)

most ezen mit nem lehet elhinni? ja és nem rólam van szó hanem a barátnőmről. ha rólam lenne aztis kiirnám mivel itt ugyse látják kivagyok szoval kuss.-.-

2012. márc. 2. 20:51
 17/18 anonim ***** válasza:
Lapát...
2012. márc. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Kabbe te a létező faszom! Pont hogy azt írtam, hogy nem te vagy a 11-es válaszoló! Szövegértelmezést csiszold mielőtt pofázol itt nekem!
2012. márc. 6. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!