Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szakítanunk kellene?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítanunk kellene?

Figyelt kérdés
A barátnőm elég sokat beszélget a fiú osztálytársaival, miközben velem is beszél és néha másol is részleteket + facebookon is látom, hogy miket írnak neki ezek a ...-ok. És szerintem nyomulnak rá. Ez az egész engem állatira zavar, de nem akarok neki szólni, mert ha szólnék, akkor azt kérném, hogy hanyagolja ezeket az embereket, ehhez viszont semmi jogom.
2012. febr. 29. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:
verd össze az osztálytársait..
2012. febr. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Legszívesebben hidd el, hogy ezt tenném, de hát nem vagyunk állatok...
2012. febr. 29. 21:59
 3/9 anonim ***** válasza:
29%

mi az, h nincs jogod te papucs!!!!

csatt 1-2 pofon és tudni fogja, h hol a helye a kis ribanc.

2012. febr. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, hogy ez neked nem tetszik és mégis mit gondol erről a helyzetről.
2012. febr. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kapcsolatban bízni kell a másikban. Ezt kéne megtanulnod. :) Persze nem vakon, viszont amíg csak beszélget addig nincs gond. :)
2012. febr. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Felvállalj a kapcsolatotokat az osztálytársai előtt?
2012. márc. 1. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, felvállalja.
2012. márc. 1. 13:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor meg mi bajod? Egy lány szeret a figyelem középpontjában lenni, az, hogy beszél az osztálytársaival még nem jelenti azt hogy velük is jár :D Vagy Te nem szoktál beszélni lányokkal? Az meg hogy nyomulnak rá ne zavarjon, ha elhagy miattuk akkor így volt jobb... ha meg nem akkor örülhetsz hogy olyan jó csajod van hogy másoknak is bejön.
2012. márc. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor semmi gond. Én is körül veszem magam lányokkal és a barátnőmet is kedvelik a pasik. De mindenki tuja, hogy együtt vagyunk, ezért mindenki (mi is!) tudja, hogy hol a határ.
2012. márc. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!