Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akkor most szakítanunk kell?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most szakítanunk kell? Van megoldás?

Figyelt kérdés

Van egy 11hónapos kapcsolatom. Eddig is sokat veszekedtünk a barátommal,de mindig csak hülyeségeken,szóval nagyon komoly még nem volt.

Párszor szakítottunk már,de mindig csak kb. 10percig tart. És mindig ő könyörgi vissza magát. Ha én vagyok a hibás akkor is.

Most megbeszéltünk majdnem 1hete,hogy meg fogunk változni,ő abba hagyja a hülye poénjait,amik nekem bántóak én meg nem kapom fel a vizet.

Én tényleg elkezdtem végre egyszer megváltozni,amit ő észre is vett.

Ő viszont nem,és én úgy látom,hogy nem is törődik velem annyira. Ezt ő be is ismerte,hogy nem változott. A törődést viszont nem. Szünetet kért,és rá vagy 5percre benyögte,hogy mégsem kell neki.

Mondogatja,hogy nem akar szakítani,mert ő szeret.

De akkor nem értem ezt a viselkedést.

Szerintetek most mi van?


2010. jan. 25. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
vannak szokások, amik nagyon erősen beleégnek az emberbe. nekem is van ilyen rossz szokásom és most próbálok leszokni róla =) annyit tudsz tenni, hogy ha ilyen bántó viccet mond azonnal szólsz neki, hogy ez neked nem esett jól, és azt beszéltétek meg, hogy ebben változik. de semmiképp se bántóan, vagy parancsolóan mondd, inkább kedvesen és türelmesen. sokáig fog tartani, de idővel, ha midnig finoman emlékezteted eszébe fog jutni a dolog, mielőtt megszólal és nem fogja inkább kimondnai, hogy ne bántson meg vele.
2010. jan. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyét csinál belöled.Ha akar az ember meg tud változni ha tényleg szereti a másikat.Ez tapasztalat.
2010. jan. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!