Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz hogy a nők vonzódnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy a nők vonzódnak azokhoz a pasikhoz akiknek már sok-sok nője volt?

Figyelt kérdés
Nekem a barátnőim száma eddigi életem során 50 fölött van, többször is volt olyan hogy 2 bnőm is volt egyszerre, sőt egyszer 3 is, jól hazudok ;). Sok csaj mégis indokolatlanul vonzódik hozzám. Pedig elvileg egy "szemét köcsög" pasi vagyok. Mi ebben a vonzó hölgyek? :) 24/F
2012. márc. 1. 22:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%

sztem az, hogy megszelídíthetetlen pasinak hinnek, és mindegyik csaj azthiszi, namajd ő lesz aki betör téged...

XD

aztán koppanak, és sz*r szemét köcsög leszel...XD

2012. márc. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy jól nézel ki?
2012. márc. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Az alfahímséged - ha valóban az vagy.
2012. márc. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
ebben semmi se vonzó..ha ha nem teszel hozzá egy kicsit,mint írod jól hazudsz ,na ezt elhiszem neked..a többit nem igazán
2012. márc. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%
Te egy gyökér vagy és max a gyökér nők vonzódnak hozzád ne aggódj...
2012. márc. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
jah, indokolatlanul jól nézel ki...XDDDD hamár amradunk a szóhasználatnl..vagy gazdag vagy..;)
2012. márc. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%

"jól hazudok"


Ja,nem volt neked egy nőd se.Nem is vagy ennyi éves.Folytassam?Egy unatkozó gyökér vagy,kamukérdéssel.Tehetsz egy szívességet.

2012. márc. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen csak az idióta cafkáknak vonzó, aki reménykedve várja a hatalmas falloszod és az azzal együtt járó óriási nagy lepedőakrobatikát.(és itt ki is fulladt a "kapcsolat") Normális nőnek nem ez az élete álma, az biztos.


24/n

2012. márc. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ennek semmi köze annak, hogy mennyi barátnőd volt. Inkább csak szerencsés vagy a kisugárzásoddal, személyiségeddel, és hogy tudod mit kell mondani a lányoknak/nőknek. Ez ennyi. De nekem egyáltalán nem vonzó egy "falu bikája" Pláne ha azt is tudom, hogy egyszerre több barátnőd is volt, akkor tényleg elkerüllek, még véletlenül se legyek én a következő áldozatod a másik (kettő) mellett

19/L

2012. márc. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

csupán külsőleg teszel nekik,belsőleg meg hiába vagy egy hulladék a külcsín elvakítja az erre hajlamos kislányokat.

Engem nem tudnál meghatni.


23N

2012. márc. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!