Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt olyan hiba, amit elkövett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan hiba, amit elkövettél régebbi párkapcsolatodban, de a mai napig is bánod és hibáztatod magad miatta?

Figyelt kérdés
2012. márc. 2. 08:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs. Ha értelmesnek tartod magad, akkor tudod, meg volt az oka, hogy akkor abban a pillanatban így döntöttél. Sokan ezt elfelejtik...
2012. márc. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És ha a te okoddal a másiknak fájdalmat okoztál? Vagy egyszerűen hülye voltál és túl lőttél a célon?
2012. márc. 2. 08:58
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
őőő lehet ott volt a hiba, hogy gané részegen megb*sztam az egyik barátnőjét... őőő hát nem is tudom... lehet...
2012. márc. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tartom az első véleményemet. Hiába lő valaki túl a célon. Ha igazán szereti, akkor ez kimerült volna egy kis vitában.
2012. márc. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
sajnos van.. volt egy lány, aki régen megtetszett külsőre (belsőre is, mert az egyik barátom jóba volt vele és mesélt róla), utána megismertük egymást a fent említett barátomnál, majd mikulás bulin összejöttünk.. sose gondoltam volna, hogy velem lesz egyszer.. felfoghatatlan volt számomra, hogy velem van.. utána telt az idő és nem tudom mi is történt velem, elkezdtem vele bunkó lenni, trágár szavakat mondtam neki, mindig azt akartam, hogy nekem legyen igazam és magamhoz akartam láncolni, hogy csak is velem legyen.. teljesen kifordultam önmagamból, visszagondolva magamra sem ismerek.. teljesen megh*lyültem, sok esélyt kaptam, de mindet eljátszottam.. szakítás után napi szinten ezen gondolkodtam ( a mai napig), hogy hogyan bánhattam így vele, sosem érdemelte meg.. rájöttem, hogy nekem is sokkal jobb lett volna, hogy ha nem akarom magamhoz láncolni és a nyakán lógni örökké, átgondoltam, hogy amit műveltem az undorító dolog volt.. mostanság néha találkozunk, mint barát, de én sokkal többet érzek iránta, nagyon bánt a dolog, hogy elvesztettem, nem kapok több esélyt sajnos.. pedig ha egy esélyt kapnék még, bebizonyítanám neki, hogy számomra ő a legfontosabb és mindennél jobban szeretem.. azt nézném, hogy boldog legyen, mert ezzel engem is boldoggá tenne.. annyira szeretem.. amióta szakítottunk csak rá tudok gondolni, ha meglátom véletlen valahol, akkor átfut rajtam egy furcsa érzés.. esténként pedig sűrűn sírok, mert annyira hiányzik és fáj, hogy csúnyán bántam vele.. :(
2012. márc. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Volt ilyen hiba. Nagyon sajnálom, hogy elkövettem, de már nem hibáztatom magam érte.


Viszont tudatosan odafigyelek arra, hogy az újabb kapcsolatomban még egyszer ne kövessek el ilyen hibát.

2012. márc. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is hasoló a szitu, mint amit előttem írtak. Utólag a miérteket is értem. Rettegtem, hogy elveszítem, nem tudtam elengedni magam, nem tudtam bízni abban, hogy boldogok leszünk, elkeztdtem mindenben a hibát keresni, mindenért piszkáltam, feszült voltam, hisztérikus, egy hárpiává változtam mellette. Sosem fogom megbocsájtani magamnak, életem legrosszabb húzása volt. Én is titkon remélem, hogy egyszer kapok még egy esélyt, de tudom, hogy nem fogok, pedig sose szerettem úgy senkit mint őt, mégis ahelyett, hogy a támogatásomról és a szeretetemről biztosítottam volna, csak bántottam.

Most pszichológushoz járok, hogy kibogózzuk miért viselkedek így, és hogyha valaha képes leszek egy újabb kapcsolatra, abban már felnőtt módon tudjak viselkedni, és soha többet ne fordulhasson elő, hogy elmarom magam mellől azt, akit szeretek.

2012. márc. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt, hogy alárendeltem magam nekik. Nem voltam papucs, mert megmondtam a véleményem mindenben, jókat vitatkoztunk, ilyesmi, de érzelmileg nem törődtem magammal, csak azzal, hogy neki(k) jó legyen. Eddig mind a két "barátnőmnél" eljátszottam ezt. Nem törődtem azzal, hogy megbántanak, megaláznak, nem látszik, hogy szeretnének... csak az volt a fontos, hogy én szeretem őket, és nekik jó legyen. Aztán mikor a lelkembe tapostak, akkor meg csak pislogtam, hogy "miért?", holott nyilvánvaló jelei voltak annak, hogy önző, érzelmileg csökött emberekkel van dolgom. Az volt a hiba, hogy figyelmen kívül hagytam ezeket a nyilvánvaló jeleket. De soha többet...
2012. márc. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
1. válaszoló én 4 éven át elnéztem úgy 3-4 megcsalást,nagyon szerettem és ezért voltam vele,de iszonyat mód megbántam h az elsőnél nem hagytam ott véglegesen.Az oka egyszerü,kiakarta élni magát.
2012. márc. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Volt, féltékenykedéssel az agyára mentem a jelöltemnek
2012. dec. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!