Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találok egy rendes pasit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok egy rendes pasit, aki valóban normális, és nem csak szexet akar?

Figyelt kérdés
Nem vagyok már 20 éves,van tapasztalatom,tudom,mit akarok,de 10 pasiból 12 csak szexet akar,közben meg sírnak,hogy hol az életük párja...
2012. márc. 2. 08:51
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
pont ugyan ilyet keresek lányban + ne a pénzre hajtson
2012. márc. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:

6/11: 36 vagyok.

11/11: :) hány éves vagy?

2012. márc. 2. 09:32
 13/42 A kérdező kommentje:
bocs,11/12-t akartam
2012. márc. 2. 09:33
 14/42 anonim ***** válasza:
Lényeg az, hogy aki annak idején nem tudott normális férjet kifogni, vagy nem tudta megtartani magának az ne sírjon, hogy a pasik így meg úgy. Lehet, hogy a saját háza táján kellene körülnéznie először az illetőnek.
2012. márc. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 Gergo_30F ***** válasza:

ahhoz képes, amilyen komoly, tapasztalt, öntudatos nőnek írod le magad, a kérdés elképesztően naív - bár a helyzetedben meg tudom érteni, hogy eleged van.

gyakorlatilag csak az emberismeretedre számíthatsz, esetleg az ismerettségedből kellene próbálkoznod. senki nem fog tudni csodamódszerrel szolgálni, és ezt szerintem te is tudod.


sok kitartást, türelmet, és szerencsét kívánok!

2012. márc. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
Hogy hol? Azt nem lehet így meghatározni. Hogy kinek ki a normális, az meg relatív.
2012. márc. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
7%

Sok nő felteszi ezt a kérdést. Sok nőnek elég lenne egy meleg. Miért nem jössz össze egy meleggel?


Egy egészséges hetero férfi listáján bizony a szex az első helyen van. Nekem is.


Az meg hogy te kukába kerültél, nem a férfiak hibája. Amúgy nagyon so kaz elvált 1-2 gyerekes harmincas. Úgy kell nektek. Ha nem tudtok magatok mellett megtartani egy férfit, akkor húzzátok le magatokat a wc-n. (Gondolom jó sz*r vagy az ágyban.)

2012. márc. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
Ráadásul túl okos sem lehetsz, mert akkor nem tezsel fel ilyen kérdést 36 évesen. Komolyantalan ember vagy, ezért nincs melletted senki.
2012. márc. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
12%

Három észrevétel:


- Itt biztosan nem.

- A kocsmában vannak erre a célra megfelelő hím egyedek.

- És végül, de közel sem utolsó sorban 36 évesen képtelen vagy leírni egy mondatot értelmesen.


Következtetés:

Szerintem tényleg a kocsmában próbálkozz...

2012. márc. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:

# 12

nos, én jóval fiatalabb vagyok, bár általában az idősebbek nők társaságát keresem

2012. márc. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!