Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajos kérdés! Légyszi írd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajos kérdés! Légyszi írd meg a véleményed, hogy szerinted mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Van egy "vezér" típusú haver csajom, (20 éves) aki elég nagyszájú és amolyan versengős típus, de egy ideje van egy két lány aki beszólogat neki mindenhol,és nekik valamiért nem mer visszaszólni. A képei alá (facebook) is elég keményen beszólogatnak neki, ő meg még "tetszik-keli" is. Más csajokat ilyenekért már rég megtépett volna, ezeknek meg még vissza se szól. Szerintetek mért hagyja, hogy beszólogassanak neki?

Ha lehet normális válaszokat kérek!

Köszi!:)


2012. márc. 2. 16:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
fél tőlük
2012. márc. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem van egy csiklóvezér típusú haverom, gondolom téged is megcsinálna. Ha mégsem akkor az azért van mert kövér vagy.
2012. márc. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem terhes ,és azért nem mer visszaszólni.
2012. márc. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Néha az okos enged. Nem tetszik esetleg egy fiúnak? Nem akar rossz benyomást kelteni. Nekem már régóta tetszik egy fiú nagyon jó viszonyban vagyunk. És nemrég lett egy újdonsült csaja és a lány haverjai engem baszogatnak :D beszólnak meg ilyenek. Én direkt nem szólok vissza így csak azt látják hogy ők szemetek de én nem vagyok az. Ez nem gyávaság, észjáték.
2012. márc. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
szerintem azért mert nem mert nekik szolni mert okot adott rá hogy igy viselkedjenek vele!és lehet hogy azért is nem mer szolni mert lehet hogy azok a csajok tudnak valamit rola amit nem akar hogy kiderüljön és igy inkább el like-olja az egészet!!
2012. márc. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Na ez az, hogy ez nem jellemző rá, hogy félős lenne. Inkább tőle szoktak "tartani". Szóval, legalább is nem mernek neki beszólogatni.
2012. márc. 2. 16:24
 7/12 anonim ***** válasza:
Mert tiszteli őket.
2012. márc. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tiszteli őket? Na ne röhögtess! Te is tiszteled azt aki beszólogat neked?
2012. márc. 2. 16:49
 9/12 anonim ***** válasza:
Lehet poénból szólogatnak be neki :)
2012. márc. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azért tiszteli őket mert fél tőlük és többre tartja őket, igen azt is lehet tisztelni aki beszólogat.
2012. márc. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!