Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajos kérdés. Kifejtenétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajos kérdés. Kifejtenétek a véleményeteket?

Figyelt kérdés

A barátnőm elég domináns egyéniség és meg is tudja védeni magát bárkivel szemben,de a "legjobb" barátnőjének úgy ugrál ahogy az fütyül.Az meg mintha élvezné a helyzetet hogy a barátnőm nem mer neki nemet mondani,pedig ez nem rég óta van így,de mostanában még a barátnőm fenekét is neki áll csapkodni az meg csak védekezik pedig szerintem bármikor megtudná tépni.Szerinted mért engedi ezt a barátnőm amikor általában egy elég erős egyéniségről beszélünk,és még nem is csak ez az egy barátnője van.Látom néha a barátnőmön,hogy nagyon nem tetszik neki amit a barátnője csinál és még vissza se szól neki.Úgy fél éve összevesztek valamin,és azóta nem is találkoztak ráadásul a barátnőm folyamatosan azt mondta hogy ha meglátja megtépi aztán egyik napról a másikra megint "puszi pajtások" lettek.Pedig megérdemelné a csaj hogy alaposan megrángassa a barátnőm és megmutassa neki hogy ki a keményebb!

A barátnőmet nem szeretném erről kérdezni mert sokszor látszik rajta hogy kínos neki amit a barátnője csinál és amikor egyszer kérdeztem tőle hogy mért hagyja magát gyorsan terelte a témát.Ja és általában mióta újra összebarátkoztak nem a barátnőm keresi barátnőjét hanem a barátnője a barátnőmet,ezért se értem hogy most ez miért van.Érdekelne mit gondoltok erről a helyzetről,és légyszíves normális válaszokat írjatok,vagy ha történt veletek ilyesmi légyszi írjátok meg!



2011. aug. 17. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
én lesz*patnám a kis cafkát aztán nem ugráltatná a barátnőd:)
2011. aug. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hát, bizony a barátságokban is vannak úgymond "rossz kapcsolatok" nem csak a párkapcsolatokban. az emberek nem akarnak egyedül lenni, ezért sok mindent hagynak a másiknak, csakhogy az illető maradjon a barátja... meg az is igaz, hogy annak akit szeretünk sok mindent elnézünk.

viszont nagyon sok ember van aki szeret mások felett hatalmaskodni, és ez sajnos még a baráti kapcsolatokban is gyakran előjöhet... ez szomorú dolog. azonban az ilyen embereket nem lehet "helyre tenni", az egyetlen megoldás az ha kikerülöd őket. Sose fogja vágni, hogy mi vele a baj, csak még arrogánsabb lesz, hogy megmutassa mekkora ereje van is neki.

2011. aug. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az ő barátságuk, ne foglalkozz vele
2011. aug. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

a lányoknál gyakran van így... nekem például két nagyon közeli barátnőm is van... az egyikkel összevesztem kb fél évre magam is, dacból egyikünk sem kereste a másikat, aztán egyszer csak újra megkeresett. annyira megörültem neki, hogy újra vele lehetek, hogy kb bármit megtettem volna neki, amit csak kér. és bár a fél év alatt elég sokat változtam, mellette megpróbáltam úgy viselkedni, ahogy azt Ő akarta. még ha nem is mondta ki konkrétan szavakkal, tudtam, hogy milyennek akar. nem tartom magam gyenge karakternek, erős akaratú vagyok, gyakran túlságosan is, de egy elveszített és visszakapott nagyon közeli barátnő kedvéért azt hiszem én is behódolnék.

nem kell aggódnod emiatt. ha a barátnőd megégeti magát, majd tanul az esetből, ha pedig változásokon megy keresztül, veszít karakterének "erejéből", azt nem feltétlenül kell negatívan felfognod. nem csak a barátnője miatt "szelídűlhet"...


uí: a legjobb barátnőim mind erős akaratúak, élesnyelvűek, "bunkók", a maguk módján. szerintem az erős karakterek igyekeznek maguk köré is ilyen embereket gyűjteni, ezzel nincs semmi gond.

2011. aug. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
utolsó vagyok amúgy: 20/L
2011. aug. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nehéz az, amikor egyik pillanatról a másikra megváltozik az ember legjobb barátnője. Főleg, ha ilyen undok stílusba. Szerintem azért hagyja a barátnőd, mert azért a sok közös jó élmények biztos ott vannak a fejébe satöbbisatöbbi. Lehet, hogy abba reménykedik, hogy észhez tér. De üzenem a barátnődnek, hogy ha nem szól rá, hogy kapjon már észhez akkor mégjobban fogja feszegetni azokat a bizonyos határokat. Mivel néma gyereknek anyja se érti a szavát.
2011. aug. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

16:30 as 20/L

Részben bár értem az álláspontodat,de a barátnőm a barátnőjével nem csak összeveszett,hanem a barátnőm előző pasijával a barátnője konkrétan meg.bszatta magát. Szóval ezért akarta a barátnőm megtépni a csajt.És legfőképp ezért nem értem az egészet,ráadásul a barátnőmre tényleg nem jellemző,hogy bárkinek is behódolna.

2011. aug. 20. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!