Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 13 éves vagyok és van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves vagyok és van egy hosszú ideje tartó kapcsolatom, egy suliba járunk. Úgy gondoltuk, hogy szexelünk, ez a hely éppen a suli wc-jében volt. Rgyik osztálytársunk észrevett minket, és mostmár az egész suli tudja. El kéne mennünk a suliból?

Figyelt kérdés
kellemetlen helyzet nekem és barátnőmnek is. mit tehetnék, hogy ne mindíg minket cseszegessenek? El kéne mennünk a süliból? És attól is félünk, hogy valaki beköp egy tanárnak!
2008. ápr. 10. 15:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem hamarosan eljut a dolog híre valamelyik tanárotok fülébe is (mert olyan buli beköpni valaki(ke)t). Szóval szerintem inkább arra készülj, hogy a tanároknak mit fogtok mondani! Ja és ha a tanárok megtudják, akkor a szüleitek is! Gratulálok, szép és emlékezetes volt, az biztos!
2008. ápr. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%
már bocsi...de szerintem jo hulyék vagytok..mit akartok ti 13 évesen?? ja és én is cseszegetnélek ezzel ha ismernélek az tuty...!!!! inkább mennyetek orvoshoz,ne a sulibol el..
2008. ápr. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
91%
Szerintem egy iskola mosdoja nem a legmegfelelöbb hely az elsöre föleg nem 13 évesen.Szerintem várhattatok volna még vele ha meg mégis igy láttátok jonak,ezekszerint igen akkor is egy olyan helyen kéne történnie ahol eltudod magad engedni.Nem akarlak elszomorítani de ha lebuktatok biztos hogy rajtatok fognak csámcsogni mert a pletyka gyorsan terjed.Tanárok is megtudhatják...sok sikert!hozd ki a legjobbat ebböl!
2008. ápr. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%
de iert pont a suliba?? meg aWC-be? miert nem lehet otthon 1 kényelmes ágyon?? ha már annyira nagynak érzitek magatokat...vagy valami csendes helyen ahol nemjár senki..ha annyira lenne eszetek akkor ez az egész nem történik meg...
2008. ápr. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%
Nevetnék, ha nem azt olvasnám, hogy 13 évesek vagytok.Na mindegy minden csoda 3 napig tart... Ne vedd fel a dolgot, akkor abbahagyják, de ezt a dolgot azért át kellett volna gondolnotok.Pl. VÁRNI MÉG!!!
2008. ápr. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%
Már ne haragudj, de hogy gondoltátok ti azt, hogy a suli vécéjében kettyintetek? Ha 13 vagy, akkor gondolom általános iskolás. Nem zavar, hogy ott kicsi gyerekek is vannak? Mondjuk ti se vagytok nagyobbak. Na és első alkalommal pont egy klozettban?? Amúgy tuti, hogy mindenki tudni fogja, és mellesleg, ha nagyon kekeckedni akarnak, akkor ez közszeméremsértés, mivel egy közintézményben történt. Persze mákotok van, hogy még mind a ketten 14 éve alattiak vagytok, de a szüleiteknek már kínosabb lehet a dolog. Ne várd, hogy megdícsérnek érte.
2008. ápr. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%
Jesszusom! Hova romlik tovább ez a világ! Lassan majd olyanokat írnak, hogy az ovisok a játszóházban franciáztak! Normálisak vagytok! Meg is érdemelnétek, ha valamelyik tanár fülébe jutna és kirugatna titeket! Szarosok, minek szexeltek még?????
2008. ápr. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%

Én 14 éves lettem volna 4 héttel azelött hogy megtörtént volna velem az első együttlét.Tehát szintúgy 13 éves voltam.Szerelmes filmet néztünk,és úgy döntöttünk a barátommal,hogy ma megtesszük.Szép volt,jó volt egy ágyban,mindenki nélkül,lágy zenével stb.

De hogy pont egy wc-ben ilyen fiatalon???

A suliból ne menjetek el,vállaljátok sztem a következményeket...

De ezért simán ki is csaphatnak!!!

Náűlunk egyszer pár éve egy fiú leszoptatott egy lányt a fiú wcbe...haladéktalanul kirúgták őket...

2008. ápr. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%
En nem vetlek meg...én egyszerüen megmondom az igazat.'7 éves voltam, mikor azzal asráccal voltam akit szerettem...de az a baj, h a szex nálatok csak szex meg orgazmusbol áll,arra senki nem tanit meg h van benne valami mélz és érzéki dolog,amit sajnos ebben a fiatal korban nem tud az agy felfogni....remélem jol meggondoltad mit csinálsz mielött bementél a klotyoba,mert az akivel elöször voltunk..azt soha nem felejtjük el!! ezt kerdeztem kerdesbe is visszabb ott is mindenki azt irta h az elso fleeljthetetlen marad.UGyh legalabb a következöre vigyázz!
2008. ápr. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%
elözö hozzászolo 17 éves voltam, nem 7!!!
2008. ápr. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!