Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 13 éves vagyok és van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves vagyok és van egy hosszú ideje tartó kapcsolatom, egy suliba járunk. Úgy gondoltuk, hogy szexelünk, ez a hely éppen a suli wc-jében volt. Rgyik osztálytársunk észrevett minket, és mostmár az egész suli tudja. El kéne mennünk a suliból?

Figyelt kérdés
kellemetlen helyzet nekem és barátnőmnek is. mit tehetnék, hogy ne mindíg minket cseszegessenek? El kéne mennünk a süliból? És attól is félünk, hogy valaki beköp egy tanárnak!
2008. ápr. 10. 15:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Meg is lepődtem hogy 7 éves voltál :D

Igen az elsőnek szépnek érzékinek kell lennie,én felfogtam...pedig scak 14 voltam...nem scak bedugom kihúzom és kész...

2008. ápr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
100%
Hú bakker..ez marha nagy gáz. A helyedben megpróbálnám egbeszélni anyukámmal, inkább az én számból hallja mint 1 tanáréból. Valószínűleg nem úsznád meg egy enye-benyével de ha őszinte vagy kisebb lesz a dorgálás. Előbb utóbb a tanárok is megfogják tudni és befogják hívatni a szüleiteket is. úgyhogy inkább magadtól mondd el!!! 13 évesen énis korainak tartom, nem biztos hogy a szervezeted kész volt már erre, és az sem biztos, hogy mindennel tisztában vagy akkor sem ha azt hiszed hogy igen. mindketten elég hülyék vagytok.. ami megtörtént megtörtént, de nem hiszem hogy az elsőnek így kellett volna történnie, hiszen igencsak befolyásolhatja a nemi életed további részeit.
2008. ápr. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
62%

Azért szerintem 14 évesen is elég gáz "osztani az észt" egy 13 évesnek...főleg olyan dumával h "én sem voltam még annyi amkor..."

Nem tudom mit képzeltek magatokról, 13 évesen azt hiszitek kinőttetek az Isten markából, pedig még messze nem...erre később fogtok rájönni, amikor majd vehetitek a falba a fejeteket...nem azért, de ez a kapcsolat nem fog tartani mig a világ, majd a KOMOLY kapcsolatodban hogy fogod elmondani a párodnak, hol történt az első, s mikor? (nekem meglenne a véleményem) nem beszélve arról hogy hogy tudsz majd a gyerekeid szemébe nézni??????

gondolkodj el...s várj a követjezővel még legalább 3-4 évet (egy 17 éves lány akinek barátja van)

2008. ápr. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ha atanáro megtudják akkor ők vagy a suliorvos vagy a lány szülei TUTI, hogy elcipeli orvoshoz. remélem védekeztetek ha már megvan neki. 13 évesen egyáltalán nem azon kéne gondolkozni. 18 vagyok. 4 éve vagyok a palimmal. de csak egy éve feküdtünk le egymásaal. egy meghitt pillanatban, itthon. igyis volt egy kis kellemetlenség. ami IGAz, hogy egész életre kirart. (mármint a sex emléke)és az hogy ijen fiatalon suliban...mosdóban.egy lánynak közel sem ijennek kéne lennie. ha anyalennék akkor a fiú farkát és a lányom nyakát tekerném ki. Tudom, nem azt kérted, hogy oktassalak ki. de elgondolkztatok ezen? nem hiszem. ne menjetek el. szülőknek kell szólni. és nem sok van a suliból. utánna meg lecsillapodnak a körülmények.
2008. ápr. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
51%
Szia! Háát tényleg felejthetetlen sikerült! De miért pont iskola wc-ben??? Szerintem is hamarosan elfelejtik, addig meg kitartás!!! Gondolom, azért tanultatok ebből!
2008. ápr. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Hova fajul a világ? Nem a jérdésre válaszolnak egyesek, meg mocskolódnak... Amúgy egy környékbeli suliban egy 9.es lányt 2 hónap haladékkal (tanév vége) tanárát pedig azonalli hatállyal elküldték, lehet tippelni mit csináltak, hol és mekkora mázlijuk volt hogy nem volt bizonyíték csak egy szintén 9.es szemtanú... Megjegyzem sehol sem látom hogy először nem ágyban, gyertyafényben, Mozartot hallgatva csinálták a kérdező és a barátnője.


A kérdésre válaszolva:

Nem kéne elmennetek a suliból, ha pl. mindjárt ballagás. Nem is rúghatnak ki, mivel tankötelesek vagytok, szóval vagy biztosítják a magántanárt, vagy helyet egy másik suliban, ha ti is beleegyeztek. A probléma (erkölcsi meg érzéki meg szerelemi szempontokat hagyjuk már, azt nem kérdezte senki), hogy ezért mindenféle fegyelmit kaphattok, a tanárok lehúzhatják a jegyeiteket (joga van számonkérni minden órán, és az órai teljesítményedet osztályozni, így meg is buktathat elvileg). Még nagyobb próbléma, ha 13-14 éves fejjel gondolkodok, hogy anyuci-apuci bizonyára megtudják. Persze ki lehet játszani a "csak csókolózni mentünk be" kártyát, meg hogy "a Réka azért mondja hogy szexeltünk, mert csak annyit látott hogy ... és különbenis utálja blablabla"... Kérdés hogy mennyi értelme van. Az iskola elhagyását nem tartom kötelező de még csak ajánlott jellegűnek sem, de a "cseszegetés" ellen annyit tehettek, hogy bagóztok rá, ill. a tanárok részéről hogy tanultok és példadiákok vagytok. Ha úgyis ballagtok, már nincs sok hátra. Ha nem, és nem akarjátok ezt az egy évet végigparázni és szenvedni, és sulit akartok váltani, meg kell magyaráznotok miért ("mindenki minket piszkál, pedig 3 éve járunk, ha átmegyünk másik suliba..." "anyu, dugtam a suliban és mennék mielőtt küldenek").

2008. ápr. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
56%
Basszátok meg, ennyi önkontrollotok nincs? Megérdemelnéd, hogy apád jól elverjen, hátha abból tanulnál.
2008. ápr. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
SZerintem tagadjátok le (ha még nem vallottátok be)pl.:azért mentetek be a budiba hogy tudjatok nyugottan beszélni.ha tanár nem tudja meg abba fogjákhagyni a piszkálást.ha megtudja a tanár akkor várjátok meg a következményeket és ha úgy érzitek akkor mennyetek el másik suliba.(és legközelebb ágyban csináljátok)
2008. ápr. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell elmennetek a suliból, van erre egy elég súnyi megoldás...azt mondod, annak aki csesztet, hogy "és akkor mi van?" ha a tanárok fülébe jut akkor meg simán letagadod és ful-ra felháborodsz, hogy hogy képesek pont rólad ilyet kitalálni...a szülők gondolom jobban hisznek nektek mint az osztálytársaitoknak...innnetől kezdve meg lehet, hogy azt mondják majd rátok egy ideig, ohgy nem mertétek bevallani, de legalább nyugiban hagynak a tanárok, a szülők és mindenki... Remélem tudtam valamit segíteni nektek, és szurkolok, hogy ne legyen belőle nagyobb bajotok és remélem hogy élveztétek az elsőt (és jelzem nem olyan szokatlan, hogy egy iskola wcjében kerüljön az elsőre sor) és ne foglalkozz azokkal akik basztatnak, biztos irigyek, hogy szerelmes vagy és hogy van egy bomba jó csajod (gondolom;)) na hajrá!!
2008. máj. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
vótott a özebe koton-e???
2009. ápr. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!