Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Hogyan viszonyultok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Hogyan viszonyultok a női "hisztihez"?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy néha érthetetlenek vagyunk, hogy látszólag ok nélkül megsértődünk valami apróságon. Ilyenkor megpróbáljátok megfejteni az okát? Vagy jó az, ha a nő magától elmagyarázza számotokra is érthetően?

Tudom, az lenne a legjobb, ha egyáltalán nem hisztiznénk, de néha egyszerűen csak úgy jön... :(


2012. márc. 3. 12:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2012. márc. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

:)

Nem kifejezetten erre gondoltam ! :)

2012. márc. 3. 12:32
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Első vagyok, és hogy komolyan válaszoljak: szerintem a nők olyan édesek amikor hisztiznek :D persze amíg nem idegesítő :/ és én mindig elgondolkodok hogy mit tettem amiért kiakadt! ha nem jövök rá akkor kérdezek
2012. márc. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Engem már annyira nem érdekel :) Tudom hogy nem tehetnek róla ez ilyen női dolog csak nevetek rajta és várom hogy elmúljon nem igazán tud felhúzni :)
2012. márc. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én megpróbálok mögé látni, hogy mégis mi válthatja ki.
2012. márc. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tehát van, aki szeretné érteni az okát. És ha értitek, akkor mit tesztek?
2012. márc. 3. 12:47
 7/13 anonim ***** válasza:
Teszek ellene, ha tudok. Pl. ha megsértettem valamivel amit nem vettem észre, akkor megbeszélem vele. Ha valami bántja, akkor meghallgatom és próbálok segíteni neki.
2012. márc. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én ezzel hogy mi az oka és megkell érteni nem értek egyet.A Női hiszti az a mindennapi gondokból áll ami mindenkivel megtörténik csak a nők nagy része ezt kiadja hiszti formájábban a férfiak meg elnyomják ... Tehát ennek a hiszinek semmi különösebb oka nincs ha meg van az nem hiszti hanem más :)
2012. márc. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Azért a férfiak is képesek máshol felgyülemlett problémáikat a nőkön levezetni - tudnék mesélni!

Én most arra gondolok, amikor a nő besértődik, bedurcizik valamin, és igenis van konkrét ok, csak a férfi nem érti, és emiatt rosszul reagálja le - olaj a tűzre! :)

Szóval ha ilyenkor elmagyarázom, hogy mi a gond, a férfi számára is érthetően, akkor az segít a későbbi hasonló esetek elkerülésében, vagy olyan, mintha nem is mondtam volna, akkor is ugyanúgy fog viselkedni hasonló esetben?!

2012. márc. 3. 12:58
 10/13 anonim ***** válasza:

KEdves kérdező !


Amit te mondasz az nem férfi hiszti.Ő ilyenkor nem azért hisztizik mert rossz napja volt hanem mert te felidegesítet basztatod mert valami bajod van vmi apróság miatt ugye bár ez a hiszti.Ha elmondod neki érthetően akkor az persze segít.De ilyenkor csak a nők kiadják magukból a stresszt eltelik 1-2 óra és sokkal jobban vannak addig meg elkell viselni és kész :)

2012. márc. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!