Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Hogy viszonyultok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogy viszonyultok az alábbi tulajdonságokhoz? (Folytatás lent)

Figyelt kérdés

Visszahúzódó, csendes, nyugodt, ugyanakkor rendkívül megbízható, titokzatos, felelősségteljes és hű fiú vagyok.

Valamiért mégis elkerül mindenki, nincs barátnőm se.

Tudom, nem találtam meg még az igazit... Másoknak mégis már kapcsolatuk van, ha nem a nagy Ő, de van.

Mi lehet ennek az oka?


2012. febr. 3. 22:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez így elsőre szimpatikusnak tűnik.

Tudom ilyenkor kéne írni valami elcsépelt belső értékes szöveget,de nem áltatlak vele.

Érdekelne milyen a külsőd,ha nem tartod tolakodásnak.

L

2012. febr. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ott van a probléma, hogy visszahúzódó. Ha ez azt takarja, hogy tutyimutyi, töketlen, nem képes kezdeményezni, akkor tuti, hogy ez a bibi.

A többi tulajdonság nagyon is jó.

2012. febr. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
100%

Ha a karakteres és határozott tulajdonságok lennének a visszahúzódó helyett, akkor minden oké lenne!

A nagy kérdés: miért is vagy visszahúzódó???

2012. febr. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
63%

nézd, ezek nagyon jó tulajdonságok. de nem hiszem el, h te ennyi vagy. lehet, h ezek mellett hanyag vagy, beképzelt és negatív. nem hiszem, h te egy meg nem értett unikornis vagy, egy csodálatos lény, egy meg nem értett zseni ahh. szóval találd meg a hibát magadban és javítsd ki.


de lehet, h tévedek és tényleg egy meg nem értett unikornis vagy. (de abból a műanyag fajtából, tudod, amit a kisgyerekek a szájukba vesznek, na mi is az most linkelték valahol, májlidölpóni az.)


félretéve, mi lenne, ha leírnád, h hogyan viszonyulsz az emberekhez, és megpróbálnék neked segíteni?

2012. febr. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Hát, az okát nem tudom, mivel mi lányok nem vagyunk egyformák na meg ugyebár nem mindig azt mondjuk amit gondolunk..de az a lényeg, hogy ha valamiben nem vagy biztos, akkor se erőltesd magadra a biztosságot.

A mostani barátommal mikor megismerkedtem, az jött le, hogy hú de magabiztos meg talpraesett, stb. 1 hét után kiderült hogy valójában kis szerencsétlenke és mindenben bénázik..mindegy ennek ellenére aranyos, csak kicsit fura, hogy az elején teljesen mást állított be..ráadásnak van egy elég erős beképzeltsége és hát..nem valami szerencsés a kettő együtt:D

szóval semmiképp se játszd meg magad:)

2012. febr. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
75%
Igen ha nem a belsőddel van a baj akkor a külsöddel, sok kevésbé szép embernek mondjàk, hogy jól néz ki, csak, hogy ne bàntsák meg
2012. febr. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
34%
Ez egy tipikus pasitípus. Ez az a pasi típus, aki taszítja a nőket. Ismersz olyan pasikat akik úgy vonzzák a csajokat mint a mágnes a ferromágneses anyagokat? Én sokat. Hát te ennek pont az ellenkezője vagy annak a pasitípusnak.
2012. febr. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 lila nyuszi ***** válasza:

Tetszenek, szívesen ismerkednék ilyen fiúkkal! :)


20/N

2012. febr. 4. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Több választ is írok egyben, ha nem gond:

22:29: Írtam privátot.


22:30: Kezdeményeznék, ha akadna valaki a láthatáron.

Talpraesett vagyok, nem holmi "tutyimutyi" ! :D


3/8 22:45: Egy régebben történt eset miatt vagyok ilyen.

Csalódás a legjobbnak hitt barátban, mondhatni.


4/8 22:45: Leírhatom, de nem itt.

Valami elérhetőséget kaphatok privátban?


22:50: Én mindig önmagamat adom, nem mutatkozok másnak, mint amilyen valójában vagyok.


2:09: Üzenet. :)


Köszi szépen a válaszokat mindenkinek!

2012. febr. 4. 10:51
 10/22 anonim ***** válasza:
de ez mit eredményezett? ez a csalódás. a visszahúzódást? nem értem az összefüggést kajak.
2012. febr. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!