Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért egy szemét vagyok?

Figyelt kérdés

Nem bízom meg teljesen a barátomban. Nem adott okot rá, hogy ne bízzak benne, de már nagyon sokat csalódtam, és nem tudok bízni ezért benne sem.

Egy szar szemét nő vagyok?


2012. márc. 3. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
nem...
2012. márc. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

1 vagyok jobban belegondolva

NEM!!!!! miért? mert nem... az a szemét aki megcsal meg stb de NEM! csak bizalmatlan vagy majd idővel megbízol benne

2012. márc. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én még Teréz anyában sem bíztam!
2012. márc. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy ezért szemét, ez nem a te hibád.
2012. márc. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
elég gyökér vagy, mit tehet róla hogy eddig mindenki átvert téged... 21L
2012. márc. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem. Inkább hisztisnek képzellek.

Remélem nem vagy az. Tönkre teszi a kapcsolatot.

Bárhányan is bántottak meg korábban, ő nem tette, és eként állj hozzá. Ha nem így teszel, és az exeid tetteiért bünteted, annak következményei lesznek: Nem fogja érteni, ezért elkönyvel hisztis/elmebeteg rib@ncnak. Onnan pár lépés, hogy szakítsatok.


Szóval gondold inkább végig, hogy mikor miért húzod fel magad. És inkább próbáld meg emberi hangon megosztani vele aggályaidat (az exeidet minél kevesebbszer, akkor is rossz színben feltüntetve), ne rögtön a kiakadással kezdj.


23F

2012. márc. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én inkább úgy fogalmaznék, hogy éretlen vagy.

Azt teszed, hogy bizonyítást vársz tőle, hogy ő nem olyan, és akkor majd megbízol benne. Ezzel rárakod annak a terhét, hogy meg kell felelnie neked, amit meg is tesz, ha szerelmes beléd.

Az igyekezetéért, vagy pusztán csak azért, amilyen alapból, azt kapja, hogy te nem bízol meg benne. Ő nem érti, hiszen ő megbízik benned a kezdetektől fogva.


Elég rossz érzés ebben a cipőben lenni.

Idővel talán rájön, hogy jobbat érdemel.

2012. márc. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy tanács: tanulj meg felejteni a saját érdekedben.
2012. márc. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!