Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetnem el?

Figyelt kérdés
A barátom azt hiszi,hogy csak a szexért vagyok vele. Sose mondtam neki ilyet,szerintem okot sem adtam rá. Ha találkozunk akkor szinte mindig szexelünk,1 héten kb. 3X találkozunk. Pl.:ma mivel 2.-szorra nem állt keszen a szexre ezért megpukkadt,miszerint nekem csak az fontos... Holott én őt szeretem.... :) Máskor is mondta már,hogy szerinte csak azért kellek neki. :/ Hogy érjem el azt,hogy ne gondoljon ilyet? Már beszéltünk erről,de nem nagyon hatott. :/ Nem fogok váltani!!!!!!!! Imádom őt! :)
2012. febr. 3. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
érdekes, általában a lányok mondják, hogy csak kihasználják őket....
2012. febr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Talán nem akar komolyabb kapcsolatot veled, csak ezzel álcázza. Vagy szoktatok eljárni valahová, vagy csak a 4 fal között vagytok együtt, illetve ugye szexeltek "csak"?
2012. febr. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pedig szerintem okot sem adok rá. Mikor nem állt fel,levettem a kotont és nem csináltam belőle ügyet
2012. febr. 3. 19:51
 4/6 A kérdező kommentje:
Néha pizzázni,sétálni,néha rendez bulit is. Tudom,hogy szeret,de nekem nem túl jó érzés,hogy ezt hiszi rólam. 20 hónapja vagyunk együtt. Nem hiszem,hogy megunt,azaz remélem. :)
2012. febr. 3. 19:54
 5/6 anonim ***** válasza:
A pasik többsége szereti a szexet, de az a baj, hogy ő talán msra vágyik. A szeretetre. Mikor, nem azért bújsz össze vele, hogy vágyál a szexre, hanem Ő rá, a közelségére... Hogy öleld, csókoldd, szerssd. és ne minden alkalommal szexlni akarj vele. Maszturbálj inkább egyedül, mielőtt taliztok és akkor nem fekszetek le úgy sem [legalábbis próbáldd meg megállni...]. Am valaki írta, h lehet h ezzel akarja leplezni, hogy megunt... Sajnos ez is benne van a pakliban, ha nem állt fel rád, akk lehet, hogy tényleg nem kívánta... :/
2012. febr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindig én kezdeményezek,mert,ha akarja akkor se kezdeményez ő...... Nem csak azért bújok hozzá.
2012. febr. 6. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!