Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Necces tanár-diák kapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Necces tanár-diák kapcsolat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz irányba megy a TANÁR-DIÁK kapcsolatunk,egyre jobban férfi-nő kapcsolat kezd kerekedni,ami ellen kézzel-lábbal tiltakozom.Gondoltam rá,hogy én reagálom túl a dolgot de ilyen jelek mellett: Ha lehet hozzámszól,igaz nagy baromságot de akkor is;Ha lehet hozzám ér;Puszit ad;Szemezünk;Mosolyog;Nekem jön;Zavarban van,elpirul;Sokszor kimondja a nevem;Kérdez;Keres...és egyéb testi jelek.Úgy érzem,hozzám másképp viszonyul,én pedig eléggé hamar beleszeretek ilyen tipusú férfiakba mint ő.Nem akarom ezt az egészet,necces a dolog nagyon,csak az a baj hogy testileg vonzódunk egymáshoz,nem is kicsit.Elvált...nem történt köztünk semmi,még csók sem,de nem is szeretném hogy történjen,mit csináljak ?? 1,hogy ne történjen semmi 2,az a gond hogy nagyon kívánom (őt)...(egyikők sincs kapcsolatban).Ha van valami ötletetek,vagy történt veletek ilyen kérlek segítsetek.Nagyon rossz helyzet ez,légyszíves normális válaszokat írjatok.Köszönöm előre is.(Bp)
2012. márc. 4. 22:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Reni?!
2012. márc. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%
B*szasd meg magad,tuti nem ad rossz jegyet :D
2012. márc. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

1,Nem értem a kérdésed,hogy milyen Reni...Én nem Reni vagyok.

2,Köszi a kedvességet,látom elolvastad a fent leírtak.

Köszi

2012. márc. 4. 22:40
 4/17 anonim ***** válasza:
B*szasd meg magad mással. (Én figyeltem!)
2012. márc. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Próbáld kerülni vele a beszélgetést, szemkontaktust. Tereld el a gondolataidat. Magyarázd be magadnak hogy ezt nem lehet, nem lesz meg, semmi esélyed stb...
2012. márc. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
De izgi! Elvált? Akkor mi necces? Az, hogy diák vagy? Vagy hány éves? Fiatal? Ha fiatal és nem egy vén szotty, akkor hol a necc? Szerintem, ha akar valamit, úgyis megkapja, tőled aki igy kivánja..úgysem tudsz majd ellent mondani...Hány éves vagy? Végzős vagy? Ha igen akkor vágj bele!Lehet, hogy nem olyan lesz, amilyennek képzelted és akkor vége a necces ügynek...Hm...Azt hiszem téged a romlott gyümölcs izgat a legjobban..hát kapd le, azt lesz ami lesz!
2012. márc. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Úgyis meg fog dugni téged!!!
2012. márc. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Mással ? Érzelem nélkül kihagynám.

Heti 2 órám van vele,akármerre vagyok,mindig ott terem."véletlen" Komolyabb beszélgetésünk nem volt,sőt nagyon semmilyen csak "szóváltás" és köszönés,de a beszédnek nagyon nincs jelentősége,egyszerűen meglátom és wáá.Utolsó,cuki vagy nagyon de nekem nem olyan izgi.:) Kort nem írnék ha nem gond,a lényeg hogy fiatal,de nem picike (nem 13-14).Az a necces,hogy ne tudódjon ki,én pedig ismerem magam,szeretem az egész világgal megosztani az élményeimet,és miután ezt is nagyon szeretném,elég nagy élmény lenne-nekem-. De mivel se neki,se nekem nem lenne élmény utána,nem akarok kockáztatni,csak elfelejteni ezt az egészet.Csak nem tudom ilyen érzelmek mellet hogyan ?!

2012. márc. 4. 23:08
 9/17 anonim ***** válasza:

Necces, fura mert én is voltam hasonló szituban, csak ő meg házas volt, és volt egy kisfia... szóval nagy nehezen kikeveredtem belőle, egyrészt mert kirúgták nem emiatt, hanem mert nem volt jóban az igazgatóval, aztán szépen megírta a fészen hogy mennyire szeret engem stb.

Nos hülyén hangzik, de keress nagyon jó fiú barátokat, ők vhogy elterelik az ilyen dolgokról a figyelmed, mindig baromságokról dumálnak eszméletleneket lehet rögöhni, főleg akkor amikor olyan mintha nem magyarul beszélnének, jó mert nem fogják kérdezgetni, hogy na van valakid? vagy mesélj mi van azzal akit tetszik...

ha ez nem megy, akkor meg csak próbáld észre venni a korodbelieket, nehéz ez, tudom, jártam a cipődben!! De talán nem kellene ilyesmibe belemenned

2012. márc. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
51%
Szerintem b*szasd meg magad vele, aztán zsarold el az összes pénzét azzal, hogy kirúgatod, utána pereld be szexuális zaklatásért hogy fizesse élete végéig a retkes pedofil. És ha igazán tetszik, és el is tudnád vele képzelni az életed, gondolj arra, hogy ezzel megspórolod a házasság és elválás anyagi vonzatait.
2012. márc. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!