Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exem azzal fenyegetőzik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem azzal fenyegetőzik, hogy tönkreteszi az életem, ott köp le ahol tud, és hogy agyonveret, meg ilyenek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
félek tőle, mikor tudok a rendőrséghez fordulni? ha rögzítem a telefonbeszélgetésünket azzal megyek valamire?
2012. márc. 4. 23:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
ez zaklatásnak minősül, foglalkozni fog vele a rendőrség (ha esetleg úgy állnak hozzá, ne engedd, h lerázzanak, mondd h zaklatás miatt szeretnél feljelentést tenni). igen, sokat segít, ha rögzíted a telefonbeszélgetést
2012. márc. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek. Rögzíts mindent, telefonbeszélgetést, e-mailt, mindent.

Ezekkel menj be a rendőrségre és ecseteld, hogy mennyire félted az életed, minden napod rettegés stb. Ha elsőre nem tesznek semmit, járj a nyakukra, vagy konzultálj ügyvéddel is, hogy milyen lehetőségeid vannak.

Elvileg nem kell minden esetben megvárni, hogy vér folyjon, kérhetsz távoltartásit is, akkor nem közelíthet meg. Bár ha felbérel valakit, hogy verjen meg, akkor a végzéssel nem sokat érsz... Az ajtót zárd, ha bárki megpróbál bejutni vagy dörömböl az ajtón vagy fenyeget azonnal hívd a rendőrséget.

Próbálj nem egyedül közlekedni, pláne esténként.

Idővel csak leáll a hülyeségeivel az az ember...

2012. márc. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%
Milyen ember az olyan, aki megveret vkivel? Pasiként egy kissé dedó, h megveret, mert ha bántani akar most is megteheti, nem kell fenyegetőzni. A fenyegetésnek a lényege, h tudja te tartasz ettől, félelemben tart. Ő nyeregben érzi magát. Felveheted, de itt jön a majd a személyiségjogok stb. megsértése, tudvalevő, erre fel kell hívd a figyelmét, ill. nem árt ha van engedélyed, amit úgy tesz hogy rámondja a magnóra, h "most megveretlek". Nem is adna. Én is amondó vagyok, hogy konzultálj ügyvéddel, vagy keresd a Nane-t. www.nane.hu Itt tudsz tanácsot kérni, jogilag mit tehetsz.
2012. márc. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

utolsó: nem kell engedély ahhoz, h rögzítse a beszélgetést. akkor sértene személyiségi jogokat, ha nagy nyilvánosság előtt visszaélne a felvétellel.


ilyen alapon biztonsági kamerákat sem működtethetnének sehol...

2012. márc. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

velem is volt ilyen, ezeknek általában csak a szája nagy. kizárólag levegőnek szabad nézni minden helyzetben.

ha tényleg félsz tőle, akkor viszont rendőrség.

2012. márc. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

velem az exem csaja játszotta el ezt őrült féltékenységi rohamaiban és kisebbségi érzése miatt.

feljelentettem de az e-mailek amiket küldött nem bizonyultak elegendőnek.

ugyanezzel jött hogy megveret stb.

hidd el, nem fog. azért már biztosan kapna valami büntetést, ezek többnyire üres fenyegetőzések, a sértett önérzet kicsiny játékai.

ha tartasz tőle ne menj egyedül sehová jó darabig. ha ocsmány dolgokat terjeszt előbb-utóbb mindenkit halálra fog untatni és a visszájára fordul az egész, tőle fognak majd menekülni.

mást ne tegyél, szakíts meg vele minden kapcsolatot, ne fogadd az üzeneteit ha más áltat küldözgeti stb.

a csaj még 1 évig pattogott, miután elérhetelen lettem számára.

utána kénytelen volt beletörődni.

a dolog iróniája pedig, hogy a viselkedéssel elüldözte maga mellől az exemet, akivel most újra összejöttünk.

2012. márc. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

2. vagyok


Nyugodtan rögzítheted a beszélgetést, még akkor is ha személyesen találkoztok és úgy veszed fel, a tudta nélkül.

Ilyenkor hiába "pattog", elfogadják a te bizonyítékaidat, neki pedig szava sem lehet. Különben is, nevetséges lenne, ha emiatt perbe fogna, amikor ellene sokkal súlyosabb vádak vannak felhozva. Szóval emiatt ne aggódj, ebből te nem jöhetsz ki rosszul.

2012. márc. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

Ja, vagy csak a volt feleség akarja kicsinálni a volt férjét. Azért láttam már olyan esetet ahol az ex feleség direkt provokálta a volt férjet.

Mielőtt esetleg mindenki egy kis ártatlan báránykát látna a kérdezőben azért érdemes szétnézni.Persze vannak kivételek is. De például , gyermekelhelyezésnél jól jön egy ilyen provokáció. Telefonbeszélgetést is lehet kreálni, ahhoz kellene a volt férj tel száma is.

2012. márc. 5. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ugyanezt művelte az én exem is, kis híján idegösszeroppanást kaptam, ki is hívtam a rendőrséget, de végül feljelentést nem tettem, hiszen úgysem lettek volna bizonyítékaim. Utólag kiderült hogy felesleges is lett volna, mert csak a szája járt tehetetlen dühében, utána már rózsacsokor várt és kedveskedő üzenetek.. Igyekeztem minden ilyesmit figyelmen kívül hagyni, úgyhogy nagyon nehezen, de végül feladta a próbálkozást.
2012. márc. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
kérj távoltartó határozatot
2012. márc. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!