Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero embert lehet más irányba terelni?

Figyelt kérdés
20 éves biszex fiú vagyok és van egy 18 éves haverom! Kb 1 éve ismertem meg és nagyon megtetszett! Lehetséges hogy egy idő után megtetszek neki? Vagy esetleg egy alkoholmámoros estén fogadná a közeledésemet? (Homofób válaszolók kíméljenek!)

2012. márc. 4. 23:34
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:
Nem, csak smárolni akarok vele! Meg megszeretgetni!
2012. márc. 11. 21:07
 32/46 anonim ***** válasza:
de aranyos*.* tehát akkor szerelmes vagy belé?
2012. márc. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:
Ez még nem szerelem, mert még mindig az exemet szeretem! De mióta vele lógok azóta nem jár annyit az eszemben az exem!
2012. márc. 13. 13:47
 34/46 anonim ***** válasza:
de ha szereted a volt pasid akkor szerezd vissza ŐT!am ő szakított veled?vagy te?és miért?
2012. márc. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:
Ő szakított velem, túl féltéken voltam meg hülyeségeket csináltam! Tervbe van véve hogy visszaszerzem, de jelenleg külföldön van és nem olyan egyszerű!
2012. márc. 13. 22:57
 36/46 anonim ***** válasza:
jah:S
2012. márc. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
100%

egy meleg melegnek születik, egy hetero heteronak, a biszexek, hát igen... őket tényleg nem értem meg


amúgy az alkohol segíthet, de max arra az estére, de meleg ezertrillió százalék, h nem lesz, ha eddig sem volt

2012. márc. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 A kérdező kommentje:
Rózsaszín pólót pl felvesz, meg elég "cicásan" öltözködik! Meg nagyon ad a külsejére!
2012. ápr. 10. 18:45
 39/46 anonim ***** válasza:
75%

bisex fiúként biztosan mondhatom,hogy heterókkal nem próbálkozz.

Ha alkoholmámoros estén probálkozol akkor olyan választ kapsz,és a másnak reggel irtó ciki lessz.Vagy semmilyen választ nem kapsz,és akkormeg felesleges volt itatni a srácot.

Tedd fel neki a kérdést kerek perec PL:te bisex vagy?

erre kapsz valami választ,amire löksz valami sódert.PL:mert buz_isan beszélsz.

A lényeg az,hogy mindig arra készülj,hogy a kiszemelt srác heteró.

2012. ápr. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy bárkit kívülről meg lehetne változtatni, erre vagy rájön saját maga vagy pedig teljesen esélytelen vagy nála. Nincs más hátra, mint előre: meg kell tőle kérdezni mit gondol a melegekről.
2012. ápr. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!