Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Hogyan csináltá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hogyan csináltátok ti ezt végig? Mi erre a megoldás?

Figyelt kérdés
Teljesen kész vagyok! A párommal vége lett és nem tudom hogyan dolgozzam fel. Egyszerűen minden kapcsolatot törölt velem, és messziről elkerül, pedig nem zaklattam, és nem is akarom zaklatni. Nagyon szeretem és nagyon fáj hogy így viselkedik velem amikor tudja, hogy mennyire bolondulok érte. Hogyan lehet ezt elviselni és mit csináljak hogy ne érezzem ezt az átkozott szar érzést. Úgy érzem belehalok. Együtt voltunk 3 évig és olyan nehéz elfogadni hogy nem szeret és nem kellek neki. Közös megegyezés alapján szakítottunk mert már nem bírtam mellette. Bármi is történt nagyon szeretem és megőrülök hogy nincs velem! 27 éves vagyok és ő is. Annyira zaklatott vagyok és csalódott. Miért nem tudott szeretni és miért nem voltam számára elég fontos... hogyan tehette tönkre az álmaimat. Ő olyan könnyen túllépte magát rajtam és ez nekem annyira fáj! Vele terveztem a jövőt, tőle akartam gyereket és még nem sikerült túllépnem rajta. Már két hete, hogy szakítottunk, de még mindig úgy fáj a szívem utána. Fáj az elutasítása, pedig tudja hogy mennyire szeretem és mennyire fontos. Ha arra gondolok, hogy soha nem látom viszont, soha nem érinthetem, belehalok a fájdalomba. Egyszerűen nem tudok kezelni ezt a helyzetet. Hiába tettem meg mindent, tönkrement a kapcsolatunk! Úgy érzem vele együtt én is tönkrementem. Annyira kétségbeesett vagyok!
2012. márc. 4. 23:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Nem halsz bele..felejtsd el ezt az önsajnálatot végre és nyisd ki a szemed!

1.Nem kellesz neki, nem szerelmes beléd. Ezek alapján állj fel tisztességgel a sz/rból és gondolj arra, hogy ha neki nem kellettél, mert ilyen hülye, hát majd találsz nála ezerszer jobbat is.

2.Elfecsérelt idő,amit rápazarolsz gondolatban!Csak pusztítod magad ezzel a sanyargatással.

3.Koncentrálj most magara.Foglalkozz magaddal,a családoddal,a barátaiddal.Élj a hobbijaidnak,járj el társaságba,közösségbe és a szabadba.Dolgozz még keményebben.

4.Az élet megy tovább, olyan nincs, hogy belehalsz a fájdalomba.Majd elmúlik!

2012. márc. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
próbálj meg aludni. koncentrálj a pillanatra, ne a múltba révedezz. nem lesz könnyű, de ez van.
2012. márc. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 omba ***** válasza:

Ez már így marad, bár azt írtad: "már nem bírtam mellette" - ez kicsit ellentmond a nagy tervnek, nem?

Első komoly szakításod?

2012. márc. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Első alkalom, hogy én szakítottam, és ráadásul úgy, hogy nagyon szeretem. Szeretem, és a szívem majd beleszakad, de állandóan megbántott, hozzám sem ért, távolságtartó volt és más tervei voltak az életben, mint nekem. Annyit sírtam a közönyössége miatt. Annyiszor kértem, hogy beszéljük meg, de addig tartott. Az eszemre hallgattam, amikor annak ellenére elhagytam, hogy nagyon szerettem.
2012. márc. 5. 00:24
 5/19 anonim ***** válasza:

ugyanazt akartam írni mint az első.nem ismétlem őt,de tökéletesen igaza van.

Ha nem szeretett téged,akkor nem érdemel annyit sem ,hogy könnyet ejts érte.Hagyd a fenébe.Lépj túl rajta

2012. márc. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 omba ***** válasza:

Akkor azon gondolkodj inkább, hogy milyen életed lenne 5-10 év múlva, ha nem szakítasz most vele?

Netán egy-két gyerekkel egy flegma, máshova orientálódó férj oldalán?

AKKOR tényleg mondhatnád, hogy tönkrement az életed.

Most meg hoztál egy fájdalmas, de előremutató döntést.

Mihelyt kiderül, hogy zsákutca: vissza kell fordulni!

2012. márc. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:

Csak olvasd vissza mit írtál!

"állandóan megbántott, hozzám sem ért, távolságtartó volt"

Tényleg ilyen életet kívánnnál magadnak?

Egyértelmű, hogy jól döntöttél.

Nincs értelme ezen rágódni.

Az idő begyógyítja a sebeket..szokták mondani.

Hát..ez így van, várnod kell és elmúlik a dolog.

Menj el bulizni, szórakozni, vagy amire vágysz.

Foglalkozz olyan dolgokkal amiket szeretsz csinálni.

A türelem rózsát terem! ;)

(29F)

2012. márc. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:

Emlékszem, mikor velem volt ilyen. De kvrva szar volt; el sem hiszem, hogy anno felhívtam őt, miután már szakított velem, se bőgtem, g3ci, bőgtem, mint valami szaros ki pondró. Talán háromszor is felhívtam... igen, emlékszem, s mind a háromszor is bőgtem. Talán négyszer is! Mennyi voltam, 23?! De most is bőgnék 28 évesen, hogy a f@szomba ne. Nekem azért volt sz@r, mert egy szakra jártunk az egyetemen, mindig láttam... micsoda bestiák a nők, szakadjanak meg ;-). Viszont Neked, kedves kérdező, könnyebb lesz úgymond valóban túllépni, ha nem látod. Ráadásul 3 év... a szerelem azért elmúlik ennyi idő alatt, valami más maradt "csak" meg. Bizonyos szokások ennyi idő alatt kialakulnak az emberben, és ha hirtelen változtatni kell ezeken a szokásokon, pánikolunk és nem győzünk a fejünkhöz kapni. Jóindulatból írom, de Te már nem vagy szerelmes, egészen egyszerűen félsz változtatni a szokásaidon: azokon a szokásaidon, amiket a vele együtt-töltött 3 év alatt fejlesztettél ki magadban, magad körül. A szerelem, s a Te esetedben - hidd el - csak a szerelem emléke, megtréfálja a tudatodat. Jól írták előttem páran, változtass - biztos nehéz lesz persze - a viselkedéseiden, a szokásaidon. Vagy pedig van egy másik megoldás: kifetrenged. Mint én a migrénemet. Kész. Izzadtan, hányásszagúan, ragacsosan, órákon, napokon át fetrengesz, annyira szenvedsz. Pár hét, de bejön! Kapsz egy hírt, hogy az exed már más faszival van, és az övét veszi be, ez van, megkönnyebbülsz. Nem kell már vele foglalkoznod. Téged az is bánt, hogy nem tudod, hogyan kell visszaszerezni. De kit? Mit? Egy cafkát, aki úgy bánt Veled, kedves kérdezővel, mint egy kutyával? Seperd ki szíved rózsakertjéből! Te egy okos, jóképű, szenvedélyes, büszke f@szi vagy. Szeretnek a nők, és komoly jövő áll előtted. És a csaj előtt? Feneketlen mélységet látok, a butaság és az öngyűlölet fenektlen mélységét. A csaj ráfog döbbenni, hogy mit vesztett azzal, hogy kidobatta magát. S visszaakar majd jönni hozzád; igen ám, de Te addigra 2 fullos gádzsival az oldaladon mész a kaszinóba, magad mögött hagyva a múltat. Ami nem is volt olyan jó, csak voltak szép pillanatok. Sok szép pillanat, mi tagadás.

Nem próbáltam, de lehet, hogy más csaj közelsége is segíthet ezen. Nem akarok közönséges lenne, de más nő... puncija, érted. Bár, ha nem vagy olyan nagy csajozós amúgy, akkor ez nem opció.


Kitartás Barátom. A nők gonoszak. Türelmesnek kell lenni velük.

2012. márc. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Próbálom magam lefoglalni, megvolt már a nagytakarítás is, és állandóan valami programot szervezek, hogy addig se gondoljak rá, de kicsit kicsit eszembe jut, de igyekszem túltenni magam rajta. Bele sem merek gondolni, hogy hogyan fogom magam érezni, ha majd egy másik nővel fogom látni.. Főleg este van, hogy rám jön az elmezavar. Ilyenkor teljesen elgyengülök, és képes lennék akár térden csúszva is bocsánatot kérni, és könyörögni, hogy jöjjön vissza hozzám. Ilyenkor ha csak tudok, beszélek valakivel, mert ha egyedül maradok, akkor egyszerűen bekattanok a hiányától. Nehezen viselem ezt a szakítást, és attól is rettegek, hogy nem találok magamnak megfelelő partnert. 27 éves vagyok, családot szeretnék, gyerekeket, és most mindent újra kell kezdenem a nulláról.. A helyzeten teljesen reménytelen!
2012. márc. 5. 00:58
 10/19 A kérdező kommentje:
27/NŐ vagyok
2012. márc. 5. 01:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!