Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy féltékeny srác megváltozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy féltékeny srác megváltozik ha nagyon nagyon szereti a barátnőjét?

Figyelt kérdés

Arra gondolok ha valaki betegesen féltékeny, akkor miután a lány szakitott vele, észheztér hogy valamit nagyon elrontott?! és kapar újra alány után? Mert ma ez történt velem...és várok...mert mással nincs gond...de mára már betelt nekem a pohár már nem tudom lenyelni...:(

egy szomorú szerelmes lány


2008. okt. 22. 21:21
 1/5 A kérdező kommentje:
több mint egy éves kapcs.
2008. okt. 22. 21:22
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Az nem jó, ha valaki betegesen féltékeny...Egy kicsi nem árt, de ne vigyük túlzásba.Nem hagyunk teret a másiknak...Gondolom te is ezt érezted.

Lehet, hogy meg tud változni, lehet, hogy nem.

Talán meg kéne ezt beszélned vele.Adj neki egy második eséjt, de mondd, ha megint betegesen féltékeny lesz, akkor...

2008. okt. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egy időben én is betegesen féltékeny voltam. nekem leesett, de csak miután végérvényesen elvesztettem a barátnőmet anno. azóta jobban visszafogom magam. szerintem ugyanazzal a személlyel kapcsolatban már nem tud megváltozni a srác, nekem legalábbis nem ment, pedig tudtam, min kéne változtassak.
2008. okt. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is betegesen féltékeny voltam. A baj az volt hogy nem tudtam senkiben megbízni egy korábbi ccsalódás miatt. Úgy sikerült kilábalnom belőle hogy megbeszéltem a jelenlegi párommal hogy mindent pontosan elmondunk egymásnak és egy idő után mikor tudtam hogy nem hazudik visszatért a bizalom.Azóta semmi gond. 7 éve boldogan élünk.
2008. okt. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tizennyolcadik házassági évfordulón is túl vagyok.Mikor a nejemmel még csak együtt jártam,én is betegesen féltékeny voltam.Dúltam-fúltam,borítottam.Aztán mikor megvolt az eljegyzés,mint egy hátról lerakott zsák,úgy múlt el.Már volt bizonyíték,ekkor hittem el csak,hogy ennek a baromi jó nőnek tényleg én kellek.Addig nem hittem,azt hittem,csak úgy vagyok neki.

Hála a jó Istennek,azóta is csak hírből ismerem .

2008. okt. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!