Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne legyek ennyire féltékeny?

Figyelt kérdés
Az exemnél is ez volt, de ő adott is rá okot. Folyton más lányokkal flörtölt, sőt, meg is mondta hogy ez vagy az jobb mint én. Mondanom sem kell, nagyon rosszulesett. Most is olyan apróságokon akadok ki, mint hogy meglátok a barátom ismerősei között egy csinos nőt, és azon agyalok, hogy vajon eddig is az ismerőse volt-e, vagy most jelölte-e be, de jelölést nem látok, tehát lehet, hogy törölte, és titokban valami folyik.. pedig lehet, hogy csak én nem láttam eddig. Na, nem szokásom nézegetni az ismerőseit. Csak véletlenül megláttam a bal oszlopban. Nem arról van itt szó, hogy facebook, meg nem facebook, hanem hogy én hogyan tudnám ezeket az érzéseket elhessegetni? Az exem mély sebeket hagyott a lelkemen. A mostaniról tudom, hogy nem tudna megcsalni. Hiszen már attól is napokig szomorú, ha csak felhozok valami ilyesmit, mert hogy a vádaskodás sérti az önérzetét. De most igy megkérdezni hogy ez meg ez kicsoda, megint nem akarom. Mit tegyek? Folyton az alakommal vagyok elkeveredve, pedig nem panaszkodhatok. Voltam már vékonyabb is, kövérebb is, most olyan közepes. 4o eurót költöttem egy portfólió-fotózásra, csak hogy növeljem az önbizalmam. Nem vettem semmi ruhát, semmit, hónapokig, hogy összejöjjön a pénz. De úgy néz ki, hogy ez sem segitett, mert készültek előnytelen képek is, amelyek elszomorítottak.
2012. febr. 27. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem 40 eurós fotózás kell ide!

Írd össze, hogy mi szerethető benned és mi ellenszenves. Ha az utóbbiból van több, akkor változtass.

Tudd meg, hogy mit szeret benned a párod. Ha csak külsőségeket mondd, akkor neki nem te vagy az igazi.

2012. febr. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ő szeret engem. külőleg is belsőleg is. azt mondja, h külső megfog, belső megtart, a jó szex pedig hozzáláncol. és azt mondja h nálam mind a három megvan. talán nem beszél már a levegobe :D sőt, amikor megismerkedtünk, akkor először azt hitte, h az a kitartott nő-féle vagyok, aki pénzt csal ki a pasikból.. mármint, kinézet alapján..
2012. febr. 27. 10:48
 3/6 anonim ***** válasza:

"ő szeret engem. külőleg is belsőleg is. azt mondja, h külső megfog, belső megtart, a jó szex pedig hozzáláncol. és azt mondja h nálam mind a három megvan"

Ezt mindenki el tudja mondni. Ebben nincs semmi személyes.

2012. febr. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolat akkor tud jól működni, ha mindent megbeszéltek.

Szerintem a párod sem hülye, meséld el neki, hogy jártál az előzővel, és nem zavarja-e ha rákérdeznél ki-kicsoda.

Minden ember a tapasztalataiból él és merít, ami bizony könnyen agyon tudja vágni az új kapcsolatot.

Szóval beszélj vele erről.

2012. febr. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
második, de mit kellene, hogy mondjon? vagy ezt most nem értem... mindent meg tudunk beszélni. neki az fáj, hogy én ok nélkül gyanusítgatom. és igen, tud az exemről.
2012. febr. 27. 18:07
 6/6 A kérdező kommentje:
utolsó, fölhivtam, és beszéltem vele, mondta h a csaj jelölte be, ő elfogadta, mert végülis, tudja h ki az. nem kell kérdeznem h honnan, mert az én barátnőm. ez egy újabb.. a másik csajra még nem mertem rákérdezni.....
2012. febr. 27. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!