Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek olyannal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyannal, akinek már van gyermeke?

Figyelt kérdés

A kérdés mindkét nemnek szól ezért tüntessétek fel a nemeteket a válaszoknál.

Szóval összejönnétek olyan nővel/férfival,akinek van már gyermeke?Ha igen meddig mennétek el a kapcsolat mélysége terén?


2012. márc. 5. 18:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
53%
Semmiképp sem. 21/L
2012. márc. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
53%

Kizárt!

20/L

2012. márc. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Nem, mert csak pótapukának kellenék. 26/F
2012. márc. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Én özvegyen 3 gyerekkel mentem férjhez. Neki nem volt gyereke,és nagyon jól sikerült a házasságunk.
2012. márc. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Én igen. Persze az én koromban már nyilván nehezebb olyat találni, akinek nincs, és nekem is van. Adott esetben, ha mindenki megtalálja a hangot mindenkivel, egy új házasságtól sem zárkóznék el.


37N

2012. márc. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Nem, mert kötelességek nélkül élek, és ez így is fog maradni amíg én így akarom. 19/F
2012. márc. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Korábban úgy gondoltam, hogy kizárt, de aztán megismertem egy pasit, aki elvált, és van egy kislánya. Rájöttem, hogy nem lenne akadály.

Kapcsolat mélysége terén pedig bármeddig.


26N

2012. márc. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

biztos, hogy nem

22/F


persze ha már 40 felett lennék akkor valószínűleg nem zavarna.

2012. márc. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Én négy gyereket neveltem fel. Ebből 2 sajátom volt, 2 pedig a nejem előző házasságából született. Három, és egy éves lányok voltak, mikor megismertem őket. A később született 2 fiúval együtt tehát négy gyerekünk volt.


Aztán 15 év után elváltunk, a három nagyobb gyerek saját akaratából velem maradt. Már ennek is több mint tíz éve, a legnagyobb idén lesz 30 éves...


És mindannyian engem szólítanak apunak, hozzám jönnek haza, számomra semmi különbség nincs köztük.

Hiszen mindet én neveltem fel, pelenkáztam, fürdettem őket, mesét mondtam nekik este, hozzám jöttek ha valami baj volt, szóval az én gyerekeim. Mindegyik.


A házasságom ugyan "elmúlt", de a gyerekeket egyáltalán nem bántam meg.


Hát én "eddig mentem el a kapcsolat mélysége terén". :-)

2012. márc. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Én csak akkor ha vele él a gyermeke és nem hétvégi apuka,ahol nekem kell a hétvégi mostohát játszani!És ha a dolog komolyra fordul,akkor közös babát is vállalna velem.

24N

2012. márc. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!