Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti kiábrándulnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti kiábrándulnátok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik nektek egy lány,kezdenétek belézúgni. Nagyon vonzónak,szépnek stb. találjátok. Azonban megtudnátok,hogy a lánynak van egy súlyos betegsége. (Jobb,ha a lány bevallja,vagy jobb,ha hallgat?) Krónikus,gyógyíthatatlan betegség,lehet vele élni. Nemrég betegedett meg a lány,tehát nem vele született.
2012. márc. 5. 20:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Erről most a Séta a múltba c. film jutott eszembe. Csak abban halálos betegségről van szó és meg is hal a lány...
2012. márc. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem vagyok fiú, de azért válaszolok, ha nem baj. :)Tényleg nem mindegy, milyen betegség, mert ha mondjuk cukorbeteg vagy lisztérzékeny vagy ilyesmi, azért nyilván nem hagyja el senki, mert lehet kezelni és normális életet élni mellette. De mondjuk mindenképp az a legjobb, ha elmondod, amikor már kezdenek komolyra fordulni a dolgok. Neked is jobb, ha még az elején dob kim ha ki akar dobni, mint mondjuk fél év után. Meg aztán nem jó titkolózással belekezdeni a dologba. :)
2012. márc. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az érzelmek mélységétől és az együtt töltött időtől függ. Engem nem hinném, h eltántorítana a dolog.


29/F

2012. márc. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Ájron ***** válasza:

ha nem ilyen "két év és vége"-féle betegség, rák, stb, akkor járnék vele. Mondjuk erősen függ a betegség fajtájától is.


Cukorbetegség, lisztérzékenység, Asztma, és egyéb "kényelem rontók" nem számítanának. Én is asztmás vagyok, és akkor mi van.


De ha tényleg halálos, tehát egy két év és vége, akkor már elgondolkoznék. Ha viszont nem csak érdeklődik, hanem őszintén szeret, akkor valószínűleg belemennék egy kapcsolatba... ha ár annyira kicseszett vele a sors, akkor legalább már én ne tegyem.

2012. márc. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!