Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit csinálnál?

Figyelt kérdés

Ha szerelmes lennél egy lányba, aki már régebben elutasított, és van pasija, de mostanában egésznap szemez veled, keresi a tekinteted stb...

16F

Légyszi normális válaszokat...


2012. márc. 6. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
ha elutasított, akkor semmit
2012. márc. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mivel lány vagyok, először is depressziós lennék, mert a nemi identitásommal gondok vannak. :)

Másrészt semmit sem tennék. Elutasított. Ha akar valamit, akkor jelezze.

2012. márc. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szórakozik veled!felejtsd el!!
2012. márc. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Ájron ***** válasza:

Először is kib*zott mérges lennék, mert ha eddig nem kellettem, akkor miért most, amikor már mást választott.

2.improvizálnék.

2012. márc. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szolnék a pasijának...
2012. márc. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

kösz a válaszokat!

Egyébként én is így voltam vele, hogy ha akkor nem kelletem akkor most se kelljek, meg ha kellek akkor mostmár ő csináljon valamit....de az baj hogy nem tudok vele szemét lenni...:S:( meg nem tudom hogy hogy kéne elérni, hogy lépjen valamit...esetleg ötletek?

2012. márc. 6. 17:57
 7/9 anonim ***** válasza:
hagyd már a francba
2012. márc. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kell vele szemétnek lenned egyszerűen csak hagyd békén. Majd eljön a te időd is! :)
2012. márc. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hagyjad, ha tényleg kellesz neki, lépni fog! 25/L
2012. márc. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!