Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megoldás egy új kapcsolat?

Figyelt kérdés

Elvesztettem akit szeretek...Szakított velem...

1 hónapja nem vagyunk kapcsolatban.

Borzasztóan hiányzik... Szeretem... Eddig gondolni sem tudtam másra.

De most van egy férfi, akivel jól érzem magam, és jól esik ahogy rámnéz, vagy megérint...

De attól az exem még nem felejtettem el.. Megcsalom az emlékét?

Vagy továbblépek?

Tovább tudok egyáltalán lépni?

Tudom ezt az új érzést szabadjűra engedni vagy kísérteni fog mindig az előző????


VOlt már veletek hasonló?


2012. márc. 6. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
volt, összejöttem egy újjal, és rosszabb lett, mint volt.:S kétszer annyit szenvedtem, 2 hétnél tovább nem bírtam. nem lehet más mellett felejteni. :/
2012. márc. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

a szakítás soxor ezzel jár...


DE! Igen menj bele másik kapcsolatba! ha valóban érdekel a pasi és vágsz rá!

ÉS nem csak azért kell neked mert felejteni akarsz! Hanem tényleg ő kell!


megcsalod az emlékét??? Ez egy b@romság!!

2012. márc. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem mennék bele újba,ha nem érezném őszintén...Egy másik fiút, aki pedig szimpi volt, kedvesen, de elküldtem, mert még korai volt 2 héttel a "nagy Ő" után...


Ez a pasi más, tényleg érdekel...De közben párhuzamosan ott van bennem a szomorúság,h hiányzik:(((

Ráadásul,ha vki mással kezdek járni, végleges lesz,h az exem már csak ex..a múlt részévé válik..És erre még nem vagyok kész:(

2012. márc. 6. 20:31
 4/8 anonim ***** válasza:

akkor meg szenvedj kicsit még...őt nem érdekli az egész téged se érdekeljen! másnak is kellesz itt a bizonyíték...


lehet h vele jobb lesz! térj magadhoz, mert minden perc amit az exre áldozol akár gondolatban is csak keserűséget okoz! válj meg mindattól az érzéstől, amit iránta érzel ami iránta volt mert a végén nem marad más csak íszonyúú kín!


és ezt nem csak te hanem a párod aki most van az is megsínyli..

2012. márc. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ha tényleg ekkora volt a szerelem,akkor szerintem illik meggyászolni és az új csákóval sem illene kitolni,mert úgy sem lesz belőle semmi,ha másikért vagy oda,max dugtok egyet.

arról nem is beszélve,hogy szakítás után egy hónappal beírnád a fészre,hogy kapcsolatban mondjuk,meg raknál fel képeket.

enyhén könnyűvérű.

2012. márc. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem szoktam kiírni Facbookra ilyenekt, nem tartozik senkire, akire meg igen, az úgyis tudni fogja...

Mellesleg az érdekel legkevésbé,hpgy mások mit gondolnak...

Aki könnyűvérűnek hisz, az nem ismer...

Itt csak az a fontos,h tudok-e tiszta lappal az új elé állni, mert megérdemli, és képes lehetek-e a boldogságra én vele, mert én is megérdemlem...


Vagy mielőtt elkezdődne dobjam, és tocsogjak tovább a bánatban...

2012. márc. 6. 20:45
 7/8 anonim ***** válasza:

jó persze,értem én.

csak magamból indultam ki.

az első komolyabb szakításom után 2 hónappal összejöttem egy tényleg nagyon jó csajjal és dugás előtt ki kellett mennem a wc-re okádni,mert annyira hiányzott a régi és undorodtam a gondolattól,hogy akármilyen jó csajt is fogok pár perc múlva megdugni-fogmosás után-én a régit akarom.

én ezt önmegerőszakolásnak neveztem el és kétségkívül hatásos fájdalomcsillapító,ha új élményekkel pótoljuk a kínzó sebeket.

ideig óráig hatnak.

de egy másik kapcsolatot másfél évig el sem tudtam volna képzelni.

persze a nők hamarabb túl szoktak lenni az ilyesmin.

2012. márc. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ez egy hülye általánosítás...Én az első (igazi, örök) szerelmemet 7 évig szerettem...

Úgy,h csak egy röpke ideig voltunk együtt...

És én évekig rá sem tudtam nézni másra...senkire, egy randi sem....

2012. márc. 7. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!